Duo H&D vyjadřuje smutek z rozchodu písní Umbrella

21:59 | 24.09.2020 Xiunka 0
Působení dua H&D se blíží svému konci. Chlapci se s fanoušky loučí prostřednictvím speciálního alba. Není to však konec!
Hangyul a Dohyon své dobrodružství jako duo zahájili prostřednictvím dubnového mini alba Soulmate a zakončují speciální albem Umbrella. Nemusíte ovšem zoufat, protože z hudební scény nezmizí. Na podzim budou debutovat v nové devítičlenné skupině patřící pod PocketDol Studio.
 
Speciální album obsahuje stejnojmennou titulní skladbu a b-side píseň Come Back. Titulní skladba s použitím nástrojů, jako je vintage syntezátor a kytara, je kombinací R&B a lo-fi. Zcela se odlišuje od jejich debutové hudby, protože zobrazuje jejich vyzrálost. Pomocí jedinečné metafory s deštníkem pojednává píseň o pocitech, které člověk cítí po rozchodu. Láska je jako deštník, který vás chrání před deštěm. Bez této lásky neboli deštníku ovšem do srdce neustále prší a to velmi bolí.
 
Text je poněkud hořkosladký na to, že se jedná o jejich poslední tvorbu jako dua. Videoklip je velmi jednoduchý a utváří tak celkový ráz skladby. Dohyon se podílel na napsání textu a kompozici hudby obou písní.
 
Líbí se vám poslední tvorba dua H&D?
 
ZDROJ: hallyure.com & noraemagazine.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9