GHOST9 debutují s nováčkovskou hymnou Think of Dawn

20:48 | 24.09.2020 Xiunka 0
Na hudební scénu oficiálně s prvním mini albem PRE EPISODE 1: DOOR vstoupila nová skupina GHOST9 působící pod společností Maroo Entertainment.
Ještě před debutem chlapci vystupovali jako Marookies. Jak už název napovidá, jedná se o devítičlennou skupinu. Mezi členy patří Hwang Dong Jun, Shin, Choi Jun Seong, Lee Kang Sung, Son Jun Hyung a Prince. Dále Lee Woo Jin, Lee Jin Woo a Lee Tae Seung, který působili v triu TEEN TEEN.
 
Chlapci jsou fanouškům známí zejména z Produce X 101 a také MIXNINE. Shina a Son Jun Hyunga jsme mohli vidět jako tanečníky v L.O.V.E od Park Jihoona. Hwang Dong Jun v roce 2017 debutoval jako sólista se singl albem All I Need Is You pod stage jménem $ept Rabbit. Je výborným skladatelem. Písně od něj má trio TEEN TEEN, duo B.O.Y a sólista Park Jihoon.
 
Ještě před svým debutem skupina zveřejňovala na YouTube různé covery.


 
Titulní skladba Think of Dawn se dočkala opravdu působivého hudebního videa. Fanouškům se velmi líbí, že videoklip a samotná píseň připomíná tvorbu od skupin B.A.P, EXO a MONSTA X. Jedná se popovou taneční píseň, která si rovněž libuje v hip-hopu a dubstepu. Zdůrazňuje hlasy nadaných členů a jejich silný rap. Můžeme říci, že se jedná o nováčkovskou hymnu překypující silnými údery basů a bubnů.


 
PAPER MAKER, EB, Yang Haemin, WWWAVE, Bull$EyE, De view a Emaj jsou podepsání pod texty a složením hudby šesti skladeb, které se na mini albu nachází.
 
PRE EPISODE 1: DOOR tracklist
1. Vision (Intro)
2. Think Of Dawn
3. Reborn
4. It's Gonna Be Hot
5. Lay Back
6. Flying At Night


 
Jak už jsme zmínili v předešlém článku, každý z chlapců má svou spřízněnou duši neboli věrného přítele. Souhrně dostali název GLEEZ. Samozřejmě nejsou vůbec stejní. Kromě jiného vzhledu mají také odlišné osobnosti. Tito nezbední duchové žijí na místě zvaném jako 'Empty Earth'. Společně se členy prožívají dobrodružství a podporují je v jejich cestě. Jejich vznik byl inspirován slavnou animovanou show Adventure Time with Finn and Jake.
 
Líbí se vám debut GHOST9?
 
 
ZDROJ: whatthekpop.com & hellokpop.com & twitter.com/GHOST9OFFICIAL & twitter.com/GLEEZ

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9