BDC jsou zpět s dynamickým SHOOT THE MOON

19:15 | 23.09.2020 Xiunka 0
Unit BDC neboli Boys Da Capa ze společnosti Brand New Music vydala své první mini album THE INTERSECTION: BELIEF.
INTERSECTION je světem, o němž členové sní. Během snění se v něm nachází ve stejném čase, ale na rozdílných místech. Pohybují se směrem k jednomu cíli a tím dochází k jejich spojení. V podstatě popisují proces, kdy se stávají jedním, zatímco o tomto světe sní. Mini album je počátkem série. Pojednává o silné víře, že tento svět určitě existuje a oni se tam jednou dostanou.

Na tvorbě mini alba se podílela skupina producentů patřících pod společnost jako Master Key, BOOMBASTIC, OUOW, nomad a Elapse. Za choreografií titulní skladby SHOOT THE MOON stojí Kim Ye Ji a Yumeki z One Million Dance Studio. Ukazuje taneční výkon tria, který se liší od ostatních.

Na mini albu kromě titulní skladby nalezneme urban trap b-side píseň DUMP s působivou basovou linkou. Dále R&B píseň DROWNING, ve které členové srovnávají propadnutí lásce s pádem do moře. Napínavou skladbu I’ll Be a Star kombinující punk s popem a jako poslední GO GET HER doplněnou o spolupráci s Lee Eun Sangem.Jaké předsevzetí jste si během přípravy alba stanovili?
Sihun: PIlně spolu pracovat. Bez ohledu na to, jak vypadáme, bez ohledu na počet členů, jsme se zavázali tvrdě pracovat.
Seongjun: Jak jsme dávali naši přítomnost více najevo, zavázali jsme se, že ostatní překvapíme děláním spousty dobrých věcí.
Junghwan: Připravoval jsem se s odhodláním jasně ukázat vylepšenou image a zejména týmovou práci nás tří.

Na co byste se chtěli při SHOOT THE MOON soustředit?
Sihun: Existuje mnoho bodů choreografie. Hlavně v části break dance utvářející měsíc. Myslím si, že bude zábava sledovat choreografii, jak se mění z úplňku na nový měsíc.
Seongjun: Když si ji pustíte při přemýšlení, že se někam vydáte, myslím, že dokud ji budete poslouchat, budete se cítit svobodní. Zvláště v choreografii si myslím, že bodem našeho silného vzezření je to, že jsme toho předtím moc neukázali.
Junghwan: SHOOT THE MOON má mnoho částí, ve kterých může vyzařovat kouzlo jedince. Byl bych rád, kdybyste se na to zaměřili.

Líbí se vám novinka od BDC?

 
ZDROJ: mottokorea.co.kr & twitter.com/BDC_BNM

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9