Nepropásněte HE (Don’t Wanna Be Alone) od Jang Woohyuka

19:00 | 16.09.2020 Xiunka 0
Nedávno to bylo přesně 24 let, co debutoval člen jedné z nejvlivnějších K-Pop skupin vůbec, H.O.T. Tento milník oslavil albem HE (Don’t Wanna Be Alone).
Titulní skladba HE (Don’t Wanna Be Alone) ze stejnojmenného alba se žánrově řadí mezi pop a R&B. Vyjadřuje prázdné pocity po rozchodu. Jang Woohyuk se podílel na složení textu a komponování skladby pod svým DJ stage jménem XXXV. S textem mu pomohl rapper Mac Kidd, který také pracoval na komponování po boku producenta Edgara Vargase a amerického rappera 24KGoldna.
 
Hudební video je poctou písni Light od H.O.T, která byla vydána v roce 1998. Společnost WH Creative uvedla, že Jang Woohyuk byl ve videoklipu Light plný hněvu vůči světu, zatímco jeho osobnost v HE (Don't Wanna Be Alone) je osamělá a prázdná.


                                                  
Album obsahuje dále b-side píseň WEEKAND, kterou veteránský idol zveřejnil v loňském roce. Vydáno bylo nejen ve formátu CD, ale také ve vinylové a kazetové verzi. Jedná se tak o speciální návrat ke způsobům, jakými generace fanoušků, kteří vyrůstali s H.O.T, poslouchala svou hudbu.
 
Co říkáte na jeho novinku?
 
 
ZDROJ: whatthekpop.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9