Hip-hopové duo Geeks je zpět v plné parádě!

17:45 | 15.09.2020 Xiunka 0
Je to až k neuvěření, ale duo Geeks o sobě dalo opět vědět. O čem novinka Heartbreak Hotel pojednává? Která sexy zpěvačka jí propůjčila svůj hlas?
Lil Boi, který se snaží tvořit skvělou hudbu a vést ještě lepší život, a Louie, milujicí témata o lásce, tvoří hip-hopové duo Geeks. V červnu 2017 vydali své druhé full album Fireworks a pak se po jejich společné tvorbě jakoby slehla zem. Před vydáním druhého alba hudebně rostli a procházeli procesem hledání sama sebe. Stejně jako v případě prvního full alba Backpack, jsme si mohli vychutnat poslech šestnácti skladeb. Shledání a rozchody, láska a hádky, vzrušení a strach. To vše duo zaznamenalo ve svých písních.
 
V srpnu loňského roku se duo po dvou letech vrátilo s písní If you, za jehož tvorbou stojí  Gang Uk a kytarista Injae Bang. Nyní si můžeme poslechnout novinku Heartbreak Hotel, která nebyla ochuzena o videoklip. Skladbě poskytla featuring sexy zpěvačka DeVita, která letos podepsala smlouvu s labelem AOMG. Pod produkcí je opět podepsán Gang Uk. O čem nová píseň pojednává? Jako obvykle se duo věnuje lásce a tentokrát také podvádění.
 
Jste fanoušky tohoto hip-hopového dua?
 
ZDROJ: hiphopkr.com & mottokorea.co.kr

Diskuze

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9