Duo B.O.Y je zpět s MISS YOU

18:00 | 16.09.2020 Xiunka 0
Členové bývalé skupiny MYTEEN uskutečnili svůj první comeback s novým mini albem Phase One: WE.
Pro ty z vás, kteří toho o B.O.Y moc nevědí, tady je rychlý náhled jejich vzniku. Členové Kookheon a Yuvin byli součástí bývalé skupiny MYTEEN, která se rozpadla v srpnu loňského roku. Oba se objevili v survival pořadu Produce X 101, kde na sebe upoutali pozornost. Yuvin se dokonce probojoval do finálové epizody, nicméně se nestal součástí debutující skupiny X1. Jejich společnost využila popularitu a učinila velmi moudré rozhodnutí, jehož výsledkem bylo utvoření dua B.O.Y. Chlapci debutovali začátkem letošního roku s mini albem Phase One: YOU.
 
Phase Two: WE tracklist:
1. We
2. Blank
3. Butterfly
4. PS
5. MISS YOU
 
Mini album začíná úvodní písní We. Duo má nepochybně skvělé vokály. Tato popová skladba je skvělým způsobem, jak to předvést. Následuje krásná letní píseň Blank s elektronickými prvky a dokonce i autotune během rapové části. V Butterfly chlapci zabrouzdali do balad. Celkem dramatický text a lo-fi prvky použili v písni PS.
 
Titulní skladba MISS YOU celé mini album uzavírá. Jedná se o popovou píseň středního tempa. V současném trendu EDM titulních skladeb působí jako příjemné osvěžení. Umožňuje nám soustředit se téměř výhradně na vokály obou členů, a protože v MYTEEN byli hlavními zpěváky, očekávání jsou vysoká.


 
Co říkáte na nové mini album dua?
 
 
ZDROJ: jeiskulturenotes.wordpress.com & hekmeal.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9