VAV vzpomínají na šťastné chvíle

16:00 | 16.09.2020 Xiunka 0
Chybí vám chlapci ze skupiny VAV? Stále vzpomínáte na jejich pražský koncert? Pojďte si společně s námi poslechnout nové mini album.
Je to v podstatě rok, co skupina VAV vydala páté mini album POISON se stejnojmennou titulní skladbou. V červnu jsme si mohli poslechnout píseň You taught me love, která je serenádou pro fanoušky. Tehdy ještě nikdo netušil, že v brzké době nastoupí BaRon k výkonu povinné vojenské služby.
 
Společnost prohlásila, že BaRon narukuje ve stejný den, co skupina uskuteční comeback se šestým mini albem Made For Two. Nicméně nakonec bylo datum návratu posunuto. BaRona k základnímu vojenskému výcviku doprovodili všichni členové. 
Mini album Made For Two obsahuje pět písní a instrumentální verzi titulní skladby. Ta nese stejný název jako samotné mini album. Skupina na ní spolupracovala se známým tvůrcem hitů Ryanem Jhunem. Je popisována jako severská emotivní píseň, která vyváženě kombinuje shuffle rhythm se skandinávským popem. Chlapci prostřednictvím ní vzpomínají na šťastné chvíle, zatímco se těší na den dalšího shledání.
 
Hudební video bylo natočeno na ostrově Jeju. Kromě členů v něm můžeme vidět Lee Chae Eun, která je začínající herečkou spadající pod A Team Entertainment. BaRon ještě před svým narukováním natočil speciální video, prostřednictvím kterého se snaží naučit fanoušky choreografii titulní písně.


 
Made For Two tracklist:
1. Made For Two
2. Into You
3. Moto
4. Hold Tight  
5. You Taught Me Love
6. Made For Two (Inst.)

Mini album je speciální také tím, že obsahuje písně, za jejichž vznikem stojí samotní členové. Into You složili St.Van a Lou, Moto poté Ayno, Hold Tight Ace a You Taught Me Love Lou.
 
Líbí se vám novinka od VAV?
 
 
ZDROJ: whatthekpop.com & twitter.com/VAV_official

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9