Zaklepejte a vydejte se na večírek se Stray Kids

20:16 | 14.09.2020 Xiunka 0
Stále si pobrukujete God’s Menu? Novinka Back Door vás také jen tak nepustí. Pojďme se společně podívat na zoubek repackage albu IN生 (IN LIFE).
Na samém konci hudebního videa předchozí titulní skladby God’s Menu jsme mohli vidět členy procházet zadními dveřmi, což je v podstatě název titulní skladby současného repackage alba IN生 (IN LIFE). Znamená to tedy, že skupina Stray Kids plánovala návrat s Back Door velmi dlouho a v podstatě jím škádlila už od éry God’s Menu.

Repackage album obsahuje sedmnáct písní. Můžeme říci, že se jedná o pomyslnou ukázku podstaty skupiny. Na tvorbě jednotlivých skladeb se podíleli všichni členové. Pod titulní skladbou Back Door jsou podepsáni 3RACHA (Bang Chan, Changbin a Han). J.Y. Park pochválil producentské trio a prohlásil, že je skladba výborná. „Ještě více si věříme, protože nás samotné ta píseň baví. Budeme nadále tvrdě pracovat na vydávání vlastní hudby a abychom dostáli hesla 'Stray Kids je jejich osobitým žánrem',“ prohlásili členové.

Vzhledem k tomu, že se cítí omezováni a zaškatulkováni, rozhodnou se vše nechat za sebou a projít zadními dveřmi, které je přenesou na večírek. Vstup je vyhrazen pouze pro oprávněné. Chcete vstoupit? Žádný problém. Han nám radí, abychom prostě zaklepali a vstoupili.

Konečně si navíc můžeme oficiálně poslechnout písně různých unit, a to We Go (Bang Chan, Changbin, Han), Wow (Lee Know, Hyunjin, Felix) a My Universe (Seungmin, IN, Changbin). Poprvé s nimi chlapci vystoupili na koncertu v listopadu loňského roku.

IN生 (IN LIFE) tracklist:
1. The Hare and the Tortoise
2. Back Door
3. B Me
4. Any
5. Ex
6. We Go
7. Wow
8. My Universe
9. God's Menu
10. Easy
11. Pacemaker
12. Airplane
13. Another Day
14. Phobia
15. Blueprint
16. Ta
17. Haven

 

 
„Jsme opravdu spokojeni jen s myšlenkou, že můžeme nechat fanoušky poslechnout si naši novou hudbu. Reakce a zpětná vazba našich fanoušků je silou, která nás pohání ve vytváření ještě lepší hudby a vystoupení.“

Před vydáním repackage alba zaznamenala skupina svůj nový rekord. V předobjednávkách album přesáhlo hranici 300 tisíc kusů. V případě červnového GO生 (GO LIVE) to bylo 200 tisíc kusů.

Členové doufají, že Back Door překoná úspěch God’s Menu. Co říkáte na comeback Stray Kids?


ZDROJ: soompi.com & noraemagazine.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9