První část kompilačního alba od H1GHR vám vyrazí dech!

18:00 | 04.09.2020 Xiunka 0
I když Jay Park delší dobu polemizuje nad odchodem do důchodu, stále je zapojen do mnoha projektů. Své umělce dovedl k vydání RED TAPE.
Začala nová kapitola je fráze, která nás provází The Purge. Skladbu produkovalo neúnavné producentské duo GroovyRoom. O tom, že se duo nezaměřuje pouze na sólisty, jsme se před pár dny mohli přesvědčit prostřednictvím nového singl alba od skupiny OnlyOneOf.

The Purge silně dominuje elektronická základna, ve které se prolínají dva typy rapových stylů. Agresivnější, který předvádí Woodie Gochild, Sik-K, HAON a v podstatě i nováček TRADE L. Rap od pH-1 a BIG Naughty je lyričtější. Jak Park v této skladbě působí jako spojka mezi svými umělci. Stará se o refrén a stejně tak předvádí své dovednosti. Uvedl, že videoklip zobrazuje poselství něčeho velkého, co by se mohlo stát, tedy kromě toho, že odráží též osobnost každého umělce prostřednictvím scén.Vydání RED TAPE provázelo několik videoklipů a dalších věcí okolo, které pouze zvyšovaly očekávání fanoušků.  O písních Cypher, How We Rock, Team a The Purge už víme. Dále si v první části kompilačního alba můžeme poslechnout skladby H1GHR, Melanin Handsome, DDD Freestyle, 4eva, Closed Case, World Domination, No Rush, Check My Bio a The Arrival. Opomenout nesmíme remixy skladeb Teléfono a Dance Like Jay Park.

Úvodní píseň H1GHR pochází ze spolupráce Jay Parka s GOLDENem. Jemnější skladba v angličtině ukazuje jejich neposkvrněné vokální schopnosti a její beaty krapet připomínají Kanye Westa. Další anglickou skladbou je How We Rock. Zbytek alba je převážně v korejštině s výjimkou veršů skladeb 4eva a No Rush a remixu Dance Like Jay Park od stoupající americké hvězdy Ted Parka.Bez ohledu na to, v jakém jazyce jsou jednotlivé písně, je zřejmé, že mnohé z nich zaujmou přední místa hudebních žebříčků. Check My Bio je první skladbou, na které se v kompilačním albu nepodílel umělec spadající pod label. Ourrealgoat je stále nezávislým umělcem. RED TAPE uzavírá skladba The Arrival, kde Jay Park pronáší 'Trénuji milé vojáky'.

Jedna ze skladeb skrývá opravdu nádherné poselství. „Když vyšel tracklist, tak se spousta fanoušků ptala na význam Melanin Handsome. V Koreji a Asii je obecně světlejší pleť vnímána jako krásnější. Sik-K má tmavší pleť a chtěl říct, že je také krásná,“ vyjádřil se label na svém twitterovém profilu k dotazům fanoušků.Na vzniku první části kompilačního alba, které je poctou umělecké individualitě a svobodě slova, se podíleli Jay Park, GOLDEN, pH-1, Sik-K, BIG Naughty, TRADE L, HAON, Woodie Gochild, Ourrealgoat, Parlay Pass a Ted Park. Působivá je také škála producentů. Patří mezi ně BOYCOLD, Bronze, Cha Cha Malone, Crookid, DAX, DJ Wegun, Frank Dukes, GooseBumps, GRAY, GroovyRoom, GXXD, DJ SMMT, WOOGIE a dokonce také Sik-K.

Před The Purge měl být vydán tzv. 'Compilation Bonus Clip'. Nicméně label se rozhodl jeho vydání posunout až po první části. Druhou část BLUE TAPE můžeme očekávat 16. září. Kromě toho, že je kompilační album důležitým mezníkem labelu, slouží také jako oslava třetího výročí.RED TAPE si můžete poslechnotu zde. Která skladba vás nejvíce zaujala?

 
ZDROJ: prnewswire.com & noraemagazine.com & cultr.com & thekmeal.com & twitter.com/H1GHRMUSIC
FOTO: twitter.com/H1GHRMUSIC

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9