Lee Eun Sang vnímá bolest jako příležitost

19:30 | 02.09.2020 Xiunka 0
Všichni víme, že členové bývalé skupiny X1 to neměli lehké. Bolavé rány a jizvy vložil Lee Eun Sang do svého debutového singlu Beautiful Scar.
Lee Eun Sang v posledních měsících opravdu nelení. V rozhovoru pro magazín The Star uvedl, že v loňském roce dělal to, co se od něj očekávalo a pro letošek si chce stanovit vlastní cíle. Prozradil také, že hodně cvičí tanec a zpěv, což fanouškům postupně ukazuje prostřednictvím nejrůznějších coverů. Podívat se můžeme třeba na taneční cover populárního duetu Señorita, za kterým stojí Shawn Mendes a Camila Cabello. Vocal cover písně Let's Go See the Stars od Jukjae a akustický cover skladby Strawberries & Cigarettes od australského popového zpěváka Troye Sivana.
V květnu vydal svůj první oficiální photobook pojmenovaný As Promised.Srpen se nesl ve znamení postupného odhalování nejrůznějších lákadel jeho prvního singl alba Beautiful Scar, které znamená jeho oficiální sólo debut. Aby byl s fanoušky v užším kontaktu, založil si profily na sociálních sítích a to Twitter a Fan Cafe. Instagramový profil má už dubna.

Singl album Beautiful Scar obsahuje stejnojmennou titulní skladbu a dále b-side písně Mirage a I Want To Sing. Na titulní skladbě se podílel Woojin ze skupiny AB6IX. Sofitiskovaná R&B píseň pojednává o bolavých ranách a jizvých z minulosti. Lee Eung Sang je vnímá jako krásné příležitosti, prostřednictvím kterých se člověk může stát vyspělejším.

Fyzická verze singl alba byla vydána ve dvou verzích, Beautiful a Scar. Co říkáte na jeho sólo debut?


ZDROJ & FOTO: twitter.com/LES_BNM

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9