A.C.E vás posadí na zadek svým Favorite Boys!

11:45 | 02.09.2020 Xiunka 0
Máte chuť pořádně si zařvat a vypustit všechnu zlobu světa? Připravit se na Halloween? Oblíbení chlapci A.C.E vám s tím pomohou.
Skupina A.C.E udělala radost svým fanouškům prostřednictvím nového mini alba HZJM:The Butterfly Phantasy s titulní skladbou Favorite Boys. Můžeme směle říci, že chlapci navázali na svůj vynikající singl Under Cover. Vypustili do světa bombu v podobě kombinace rockové kytary s hororovou show.

Comeback byl potvrzen jednoduchým obrázkem, na kterém vidíme červenou nití vytvořeného motýla. V japonském tradičním pojetí červená vlákna spojují spřízněné duše v různých dobách tak, až se nakonec shledají.Postupně byly vydávány jedny z nejkrásnějších teaser fotografií, a to v takové kvalitě, která nebyla dlouho viděna. Skupina se v nich ponořila do tajů asijského folklóru.

Tento koncept je zachován také v hudebním videu titulní skladby, kde je kombinován s nejmodernější a současnou módou. Ve skutečnosti je melodie Favorite Boys velmi dynamická a nemá toho moc společného s tradičními korejskými zvuky. Každý z členů sehrává ve videoklipu speciální roli. Od rapera v ulicích přechází k slavnostnější verzi Jeoseung Saja nebo korejské smrtky, což je ideální pro nadcházející strašidelné období.

Vokály Juna a rapování Byeongkwana opravdu vynikly a poskytly dobrou podporu hlavnímu refrénu písně. Nemusíte ovládat korejštinu, abyste uhodli, že se skladbou snaží upoutat pozornost veřejnosti. Jsou tu vaši oblíbení chlapci a ti prostě jen tak neodejdou. Jako obvykle skupina vsadila na silnou, synchronizovanou a impozantní choreografii, kde každý ze členů dostává prostor zazářit. Chlapci jsou názorným příkladem, že s postupem času je jejich choreografie mnohem propracovanější a náročnější, než tomu bylo v dobách debutu.

HZJM:The Butterfly Phantasy tracklist:
1. Golden Goose
2. Favorite Boys
3. 황홀경 (优饱境)
4. Stand By You
5. CloverJaké jsou vaše dojmy z Favorite Boys a mini alba?


ZDROJ: whatthekpop.com & noraemagazine.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9