CRAVITY překračují ve Flame vlastní limity

21:00 | 24.08.2020 Xiunka 0
Nováček ze Starship Entertainment uskutečnil očekávaný návrat s druhým mini albem. Pokračují CRAVITY v tom, co debutem započali?

Uplynuly v podstatě čtyři měsíce, co na hudební scénu vstoupila skupina CRAVITY přesahující svým vystupováním nováčka a to zejména se svou nejnovější titulní skladbou Flame. Druhé mini album HIDEOUT: THE NEW DAY WE STEP INTO obsahuje sedm písní, prostřednictvím nichž jsou členové přesvědčeni, že ukážou o kolik se posunuli od svého prvního dne.

„Skladba Flame v sobě nese naši vášeň, která je stejně divoká jako letošní horké léto,“ prohlásil Wonjin během online showcase a Woobin pokračoval: „Myslím si, že je to příležitost ukázat nejenom Luvity (pojmenování fanoušků), ale i ostatním posluchačům naši hudební barvu. Myslíme si, že toto bude šance ukázat, jak moc jsme dospěli.“Je to už nějaký ten rok, co společnost Starship Entertainment nechala debutovat skupinu MONSTA X, která si za dobu svého působení vydobila podstatné místo v K-Popu. Není proto divu, že si fanoušci této společnosti a široká veřejnost slibují od CRAVITY mnohé. Debutová skladba Break All The Rules sdílí poselství, že svoboda zralost pramení z porušování pravidel. Toho se skupina CRAVITY držela také během nahrávání skladby Flame. Tato taneční popová píseň pojednává o prolomení vlastních limitů členů a překročení hranic právě po porušení pravidel.

Serim prozradil: ,,Sdíleli jsme, jak jsme se cítili po našem debutu, zejména ohledně našich pocitů o dozrávání a růstu.“ Wonjin dodal: ,,Každý moment, který jsme od našeho debutu strávili jako CRAVITY byl o překročení limitů. Pamatuji si, jak jsme byli nervózní z našeho prvního vystoupení, prvního živého vysílání a tak dále. Myslím si, že to nás s každým krokem a vystoupením dělá lepšími.“Serim a Allen se poprvé podíleli na napsání textů dvou písní, kterými jsou Believer a Realize. Serim uvedl, že Realize je o to významnější, protože ji napsal zatímco myslel na fanoušky. „Realize je píseň o tom, jak se člověk cítí sám od sebe cítí prázdný a skleslý. Najde si ovšem někoho, o koho se může opřít a společně se pohnou kupředu. Přemýšlel jsem o Luvity a o tom, jak jsme se změnili před a poté, co jsme se setkali,“ prohlásil.

„Jsem tak šťastný, že můžeme nechat Luvity poslechnout texty, které jsme napsali sami. Myslím si, že nám to dává příležitost, aby naše hudba byla všestranější,“ dodal Allen.
Skupina si tento měsíc z udílení cen Soribada Music Awards odnesla výhru 'Nováček roku', což může skupina vyhrát pouze jednou. „Děkujeme všem, kdo nám umožnil získat cenu – Luvity, zaměstnancům Starship Entertainment , choreografovi a všem ostatním. Je tak dobré mít nás devět, abychom se o sebe mohli opřít. Slibujeme, že se zlepšíme jak jen to bude možné a splatíme veškerou lásku,“ prohlásil Taeyoung.

  HIDEOUT: THE NEW DAY WE STEP INTO tracklist:
  1. Flame
  2. Believer
  3. Ohh Ahh
  4. Realize
  5. Hot Air Balloon
  6. Sunrise
  7. Breathing


Co říkáte na návrat skupiny CRAVITY?


ZDROJ: koreajoongangdaily.joins.com
FOTO: twitter.com/CRAVITYstarship


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9