Umělci z H1GHR MUSIC to pořádně rozjíždějí v Cypher

16:37 | 13.08.2020 Xiunka 0
Za pár dní můžeme očekávat první část očekávaného kompilačního alba. Jay Park zvládá lákání fanoušků opravdu na jedničku.
Není to ani měsíc, co label H1GHR MUSIC přivítal ve svých řadách osmnáctiletého rappera TRADE L a zároveň oznámil, že bude debutovat prostřednictvím kompilačního alba labelu. Rozděleno bude na dvě části a to RED TAPE a BLUE TAPE. První část můžeme očekávat 2. září a druhou 16. září. K této příležitosti bylo zveřejněno Intro, za kterým stojím Jay Park a GOLDEN.Aby Jay Park pořádně nažhavil fanoušky na první část a více představil nového umělce, rozhodl se vydat videoklip k Cypher (도착). Jak můžete vidět, tak je v něm také Sik-K. Je zřejmé, že hudební video bylo natočeno ještě před jeho červencovým narukováním. Sik-K, pH-1, Woodie Gochild, HAON, TRADE L a Jay Park se postupně střídají a předvádí svůj jedinečný styl rapu. GXXD vytvořil beat, který kombinuje trap a hip-hopové prvky s agresivními basy.

Téma tracku? Label H1GHR MUSIC. Rapují o tom, jak se dostali k hiphopu, labelu a jaký je jejich životní styl. Ať už jsou to peníze, dovednosti anebo úspěch, mají vše. Existuje poměrně málo metafor, kterým by dokázal rozumět příležitostný posluchač a v Cypher je rozhodně máme. Jay Park to celé zakončuje a potvrzuje, že jsou nejlepší.

Jay Park, který delší dobu škádlí fanoušky různými řečmi o svém důchodu, prohlásil, že se jedná snad o nejambicióznější dílo, na jehož tvorbě se podílel. Neví, zda v budoucnu ještě něco takového dokáže.Těšíte se na kompilační album?


ZDROJ: noraemagazine.com & hallyure.com
FOTO: twitter.com/H1GHRMUSIC

 

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9