Kang Daniel riskuje ve Who U Are

18:01 | 03.08.2020 Xiunka 0
Úspěšný sólista působící v minulosti ve WANNA ONE se do toho pořádně opřel a v novém mini albu ukazuje vyzrálejší já.

Začátek příprav své nové tvorby oznámil Kang Daniel během propagací prvního mini alba CYAN. V polovině května na svém instagramovém profilu zveřejnil fotografii z nahrávacího studia s popiskem: 'Musím pracovat, pracovat.'

Na přelomu června července začala sociálními sítěmi kolovat zpráva uvádějící, že na jeho nadcházející titulní písní bude spolupracovat se Simonem D. Společnost KONNECT Entertainment zprávu potvrdila, ale uvedla, že tato skladba nebude titulní, nýbrž b-side.

Společně s prvními upoutávkami na druhé mini album MAGENTA byla oznámena působivá sestava podílejících se umělců, mezi které patří zmíněný Simon D a dále Jamie, YUMDDA a Dvwn. S posledním jmenovaným nespolupracoval poprvé. Dvwn napsal a složil píseň Adulthood z mini alba CYAN.Je to pár dní, co byla jako pre-release zveřejněna skladba Waves, na které se podíleli hudební veteráni Simon D a Jamie. Protože čas nelze zastavit, mini album bylo konečně vydáno a s ním také hudební video chytlavé energické titulní skladby Who U Are. Kang Daniel se na psaní jejího textu podílel. V písni riskantně přiznává, že se chce s někým setkat.

„Je to skladba s textem hovořícím o tom, že se v tobě probudí emoce, o kterých si dříve nevěděl. Přirovnávám je ke žhavenému slunci kvůli síle a vášni obsažené v písni,“ prohlásil o Who U Are.

  MAGENTA tracklist
  1. Flash
  2. Waves (feat. Simon D & Jamie)
  3. Who U Are
  4. Runaway (Feat. YUMDDA)
  5. Movie (Feat. Dvwn)
  6. 밤

Co říkáte na jeho druhé mini album?


ZDROJ: entertain.naver.com & instagram.com/daniel.k.here/


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9