Velkolepý comeback ATEEZ je tu!

11:16 | 29.07.2020 Xiunka 0
ATINY, konečně jsme se dočkali. Naše oblíbená skupina ATEEZ je zpátky v plné parádě.

Skupina ATEEZ zahájila rok mini albem TREASURE EPILOGUE: Action To Answer. Následně měla vyrazit na své druhé světové turné, které bylo ale vzhledem k situaci okolo COVID-19 odloženo. Členové se tak po dlouhé době soustředili hlavně na odpočinek. „Po debutu jsme pracovali bez odpočinku, ale naše přestávka byla tentokrát moc dlouhá. Hodně nám chybělo vystupování před našimi fanoušky. Pomocí tohoto elánu a odhodlání pracujeme na přípravě něčeho opravdu úžasného,“ prohlásil Seong Hwa začátkem července v rozhovoru pro magazín 1st Look.

Delší dobu víme, že tím úžasným překvapením je nové mini album ZERO: FEVER Part.1. Pokud se podíváte na název, všimnete si, že chybí slovíčko treasure. Skupina už ve videoklipu písně Answer naznačila začátek další éry, která přichází s novým mini albem. „Kdybychom měli shrnout naši novou éru jediným klíčovým slovem, myslíme si, že by to bylo mládí. Ukážeme mládí, vášeň a ohnivého ducha ATEEZ,“ uvedli členové v rozhovoru pro magazín Harper’s Bazaar.Od 14. do 21. července probíhalo hlasování o titulní skladbě. Volilo se mezi Inception a Thanxx. Zvolená skladba byla odhalena včera během ATEEZ Air Con. Je jí Inception. Samozřejmě ani o videoklip k písni Thanxx nepřijdeme.

ZERO: FEVER Part.1 tracklist
Dear Diary : 2016.07.29
Fever
Thanxx
To The Beat
Inception
Good Lil Boy
One Day At A Time

Za vznikem skladeb, stejně jako u předchozí tvorby, stojí pánové z Edenary, což je skupina talentovaných producentů, které dal dohromady EDEN. Kromě něj zde působí BUDDY, LEEZ a Ollounder.

Co říkáte na comeback ATEEZ?


ZDROJ: entertain.naver.com

 


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9