ASH ISLAND a Loopy se snaží v Error dostat z rozchodu

19:00 | 06.07.2020 Xiunka 0
Pokud druhou osobu stále milujete, rozchod pro vás rozhodně není procházka růžovým sadem. O tom také pojednává novinka Error.
ASH ISLAND od své účasti v High School Rapper 2 ušel opravdu dlouhou cestu. Zralost v jeho hudbě a textech je ohromující, obzvláště s ohledem na jeho věk. Novinka Error pojednává o chlapíkovi, který má problém dostat se ze vztahu, který se zdál být 'smysluplný'. Někdy nejde o množství času, který strávíte s druhou osobou, ale o kvalitu.

Tato píseň je pro ty, kterým chybí tyto smysluplné časy. Error v sobě v podstatě odráží emoční vývoj, který je znatelný v částech: 'Toto je to, co jsem, a nic mě nemůže změnit', a následně 'Děláš ze mě to, co jsem, a nevadí mi měnit své způsoby pro tebe'.

Pokud se části ASH ISLANDa vztahují k porozchodové fázi, tak Loopyho až k té následné, kdy chlap dělá, co může, aby se posunul dál a neobtěžoval tu, ke které chová city.

Za produkcí Error stojí TOIL a na jejím složení se podílel také Skinny Brown. Je velmi znatelné, že label Ambition Musik na hudebním videu rozhodně nešetřil. Co říkáte na Error?


ZDROJ: kulture.buzz

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9