Prostřílejte se na světlo s SF9

12:05 | 06.07.2020 Xiunka 0
Konečně je to tady. Skupina SF9 se vrátila s energickým Summer Breeze a videoklipem, který by byl hoden mafiánských filmů.
Na nej věřitelně rozdílné upoutávky jsme se společně podívali v tomto našem článku. Nyní se zaměřme na videoklip titulní skladby Summer Breeze z osmého mini alba 9loryUS, a že se jedná opravdu o pořádnou podívanou! SF9 přicházejí s příběhem, ve kterém nám ukazují svou nejnebezpečnější a nejbezohlednější stránku. Vidíme je v luxusních autech a okázalém oblečení, a přestože mají na tvářích milý úsměv, skrývají pistole, které postupně zamíří jeden proti druhému.

Všechno se změní, jakmile se rozbije okno a do baru vstoupí světlo. Zdálo se, že jim tma zatemnila úsudek a oni žili v temnotě. V okamžiku, kdy na ně zasvitnou sluneční paprsky, členové otáčejí střelbu směrem ke zdi s cílem vytvořit v jejich životech paprsky naděje.

Jak název písně napovídá, Summer Breeze pojednává o létě a účinku, který má na členy. Prostřednictvím této písně nám vyprávějí, jak na ně hudba působí pozitivně, naplňuje je energií a chutí chtít tančit. Rytmická píseň Summer Breeze se opravdu hodí do těchto horkých dní.

9loryUS tracklist:
1. Summer Breeze
2. Into the Night
3. OK Sign
4. All Day All Night
5. Go High
6. My Story, My Song

Ve fyzické podobě si můžete mini album zakoupit ve dvou verzích, a to Golden Chaser a Black Chaser. Co říkáte na novou hudbu od SF9?


ZDROJ: noraemagazine.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9