První návrat AB6IX bez Youngmina. I když…

16:00 | 29.06.2020 Xiunka 0
Skupina AB6IX, která v červnu v podstatě prožívá noční můru, uskutečnila očekávaný návrat s druhým mini albem VIVID.
Skupina AB6IX minulý měsíc oslavila své první výročí. Fanoušci se kromě oslav mohli kochat z postupně vydávaných upoutávek k druhému mini albu VIVID. Vše šlo hladce. Do návratu zbývalo pouze pár dnů a pak bohužel vypukl skandál, který se skupinou otřásl a změnil její složení. Leader Youngmin byl chycen při řízení pod vlivem alkoholu a několik málo dní po zveřejnění oficiálního prohlášení k této záležitosti opustil skupinu. Nechtěl nadále ubližovat chlapcům a skupině ještě více přitížit.

Jeho odchod ze skupiny je převážně zahraničními fanoušky vnímám jako selhání společnosti Brand New Music, která v podstatě ihned zahájila jednání, jímž se snažila jej z mini alba co nejvíce editovat. Vydány byly například nové upoutávky a ve photobooku jeho samostatné fotografie nenaleznete.

Nikdo nečekal, že se comeback s VIVID uskuteční ještě tentýž měsíc. Ještě větším překvapením je, že záběry Youngmina nebyly z hudebního videa titulní skladby THE ANSWER úplně odstraněny. Zůstává však otázkou, zda to společnost udělala jako chytrý marketingový tah, protože mnoho fanoušků prohlašovalo, že tento comeback bude ignorovat anebo se jedná o pomyslné rozloučení s Youngminem.

Píseň, kterou produkoval ZICO, je mírnou změnou od předchozí tvorby AB6IX. Funk popová melodie a exploze zářivých barev ve videoklipu dělá z THE ANSWER opravdu kandidáta na pořádný letní hit. Jak už název napovídá, chlapci hledají odpověď na právě vznikající vztah, který není ještě pořádně definován.

VIVID tracklist:
1. Red Up
2. Vivid
3. THE ANSWER
4. Surreal
5. Midnight Blue
6. Hold Tight

Co říkáte na tento návrat AB6IX?

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48,9%
Japonsko
34,1%
Vietnam
4,9%
Thajsko
7,5%
Filipíny
0,3%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9