TXT se stávají ďáblem!

20:18 | 29.06.2020 Xiunka 0
Oblíbená skupina TXT si pro své fanoušky připravila nadpřirozený příběh, jehož vývoj vám vyrazí dech.
Skupina TXT vydala krátký film k b-side písni Eternally z mini alba The Dream Chapter: ETERNITY. Video, které má přes devatenáct minut, je opravdu těžké označovat za videoklip a proto je krátký film lepší volbou. Není to poprvé, co TXT vydali něco tak dlouhého. Vzpomeňte si například na Magic Island z The Dream Chapter: MAGIC.

Krátký film Eternally vypráví opravdu zajímaví příběh, kdy se každý z členů vydává na nadpřirozenou cestu. Vždy se ovšem vrátí do zkušebny a zvažují, zda se to opravdu stalo anebo to byl prostě sen. Yeonjun má například rohy, Soobin špičaté uši a Hueningkai je obdařen křídly. Ukázány jsou nám další části z magického světa TXT, který je stejně jako krátký film plný teorií a strašidelných momentů.

Pokud se zamyslíte, zjistíte, že příběh začíná už u Nap of a Star, což se zprvu jevilo jako krátká pohádka, a poté volně pokračuje do Magic Island. V Nap of a Star si chlapci neuvědomují své schopnosti. Noční můra vyobrazena jako stínové monstrum v podobě kočky číhá na příležitost a pokouší se chlapce zlomit. Nakonec si TXT uvědomují svou skutečnou sílu.

Přesouváme se k Magic Island. Věci, které byly předtím viditelné pouze během spánku, se stávají skutečností. Díky magii byli TXT uvězněni v magickém vlaku, který je odváží na magický ostrov. Chlapci jsou zmatení tím, zda svět, ve kterém se nacházejí, je skutečný anebo se jedná o sen. Opět se setkávají se stínovým monstrem, který je odhazuje do reálného světa.

Nyní jsem u Eternally. TXT se konečně setkali s temnotou, s noční můrou. Uprostřed boje proti ní můžeme vidět zničený svět a temné stíny stále více ovlivňující chlapce. Podléhají a stávají se ďáblem. Pouze drakova pomoc, kterého můžeme třeba zahlédnout na počátku Eternally, může členy vyvést zpátky na světlo.

Co říkáte na tento působivý příběh? Máte svou vlastní teorii?


ZDROJ: wantantomi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48,9%
Japonsko
34,1%
Vietnam
4,9%
Thajsko
7,5%
Filipíny
0,3%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9