Vzpomínka na debut 2NE1 - Fire

17:45 | 16.12.2012 JDC 1
Už utekly tři roky od doby, kdy se zrodily 2NE1. Dnes přišel čas na trochu nostalgie, tak si zavzpomínáme na dobu, kdy k nám 2NE1 přišly se svým debutovým singlem "Fire"
Určitě si vzpomenete na březen roku 2009, kdy se objevilo music video pro singl "Lollipop". Singl vydala skupina Big Bang spolu s tehdy ještě neexistující skupinou 2NE1. Video vyvolalo mnoho pozitivních a negativních ohlasů. Některým lidem se tehdy nezamlouvaly "ty holky tam, co se mi motaj kolem mých miláčků." Naproti tomu tu byla další skupika lidí, kterým se holky líbily. Tenkrát se ještě nevědělo, kdo jsou ty holky zač, jen se objevily v klipu spolu s Big Bang.

Přišel osudný květen 2009 a holky konečně ukázaly svou tvář. Dlouho očekávaný debut 2NE1 byl tady a opět sklidil mnoho ohlasů. Tentokrát více těch pozitivních. Na internetu se objevilo music video singlu "Fire". Klip singlu měl dvě verze - street a space version. Obě verze klipu vyšly ve stejný den.

Za den shlédlo video více, než milion diváků. Podle statistik portálu M-NET bylo jméno skupiny (2NE1) jedno z nejvyhledávanějších na internetu. Skupina získala se singlem ocenění na Cyworld Digital Music Awards a později získala cenu Rookie of the Month za květen 2009.

2NE1 se svým debutovým singlem "Fire" rozhodně neskončily. V průběhu následujících měsíců vyšly další singly, jako jsou I don't care, Pretty Boy, Let's Go Party atp. Tyto songy obsahovalo minialbum nesoucí jméno podle debutového songu.

2NE1 - Fire (street version)


Všichni si určitě rádi zavzpomínáme na ty časy, kdy 2NE1 byly ještě v plenkách. Trocha nostalgie nikdy neuškodí. Správní Black Jacks to tak dělají, že si pouští starší klipy (a nejen BJs). V tomhle článku můžete vidět hned dva - Street a Space verzi Fire.

Tímto článkem bych vás chtěl uvést do menší série článků o historii 2NE1. A o čem to vlastně bude? Postupně si projedeme všechna music videa od počátečního debutu 2NE1, až po současnost, a připomeneme si všechny ty klíčové chvíle. Všichni se těšíme na comeback, který byl odložen a údajně přesunut až na rok 2013, tak si čas ukrátíme vzpomínáním.

ZDROJ: 2ne1.cz

Diskuze pro tento článek byla uzavřena.

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9