TXT se tážou Can′t You See Me?

11:06 | 18.05.2020 Xiunka 0
MOA jste připraveni? Naše oblíbená skupina TXT je zpět se svým druhým mini albem The Dream Chapter: ETERNITY.

Není to tak dlouho, co jsme se společně kochali nejrůznějšími teasery skupiny TXT k novému mini albu The Dream Chapter: ETERNITY. Jíž zveřejněný 'concept trailer' naznačoval, že se nová hudba bude zabývat osamělostí a sociálním vyloučením, které může mladý člověk pociťovat také mezi přáteli.

Chlapci v rozhovoru pro magazín Billboard o svém novém mini albu prohlásili: „Naše debutové mini album The Dream Chapter: Star bylo o štěstí a vzrušení ze setkání s někým výjimečným. The Dream Chapter: Magic pojednávalo o našich magických dobrodružstvích, na která jsme se vydali jako skupina přátel. Naše nejnovější mini album The Dream Chapter: Eternity pokračuje v tomto příběhu.

Naše skupina přátel narazí na zeď, jakmile stojíme tváří v tvář realitě. Myslíme si, že Can't You See Me? opravdu vyjadřuje téma celého alba. V titulní skladbě jde o zmatek a osamělost, které kluci v našem příběhu při srážce s realitou pociťují, a objeví se konflikty v jejich přátelství. Píseň dodává pocit nelibosti vůči přátelům a také touhu být jimi zachráněn. Je to velmi unikátní skladba s jedinečnými prvky, které sledují bouřlivé emoce.“


The Dream Chapter: ETERNITY tracklist:
1. Drama
2. Can't You See Me?
3. 샴푸의 요정
4. 거울 속의 미로
5. 동물원을 빠져나온 퓨마
6. Eternally

Co říkáte na nejnovější mini album od TXT a hudební video titulní skladby Can't You See Me?


ZDROJ: billboard.com


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9