Sexy DeVita vydala svou první hudbu pod AOMG

17:30 | 17.04.2020 Xiunka 0
Hip-hopový label AOMG oficiálně do svých řad vítá novou umělkyni, která se fanouškům představila svým mini albem CRÈME.
Není to tak dlouho, co se proslýchalo, že Lee Hi podepsala smlouvu s hip-hopovým labelem AOMG. Sám Jay Park několikrát potvrdil, že v současné době jedná o podepsání smlouvy s příslušnicí něžného pohlaví, což potěšilo fanoušky. Když to tak vezmeme, tak v jeho labelech AOMG a H1GHR MUSIC doposud působily pouze dvě dívky, a to Hoody a sogumm.

Před pár dny bylo vydáno krátké video, podle kterého bylo zřejmé, že novým umělcem AOMG bude dívka. Po krátké nápovědě, kterou byla skutečnost, že se jedná o zpěvačku s neuvěřitelným hlasem a Code Kunst si její styl oblíbil, všichni tipovali Lee Hi. Ovšem pouze do momentu, kdy Simon D v dalším videu prohlásil, že umí také rapovat. Lee Hi sice rapovat umí, ale zaměřuje se spíše na zpěv. Simon D tak dokázal dokonale zmást fanoušky, kteří začali přemýšlet, kdo umí zpívat a také rapovat. Málokdo tipoval zpěvačku a skladatelku Chloe DeVita, která se oficiálně k AOMG poté připojila.

Chloe DeVita, která se rozhodla působit pod stage jménem DeVita, v minulosti s umělci z AOMG několikrát spolupracovala. Po vydání remixu digitálního singlu Sugar, na kterém se kromě ní podíleli KIRIN a Ugly Duck, fanoušci hlasitě prosili Jay Parka, aby s ní smlouvu podepsal.  Kdo ovšem mohl tušit, že to skutečně udělá, jelikož mu fanoušci doporučují umělkyně neustále.

DeVita se jako umělkyně z AOMG představila fanouškům prostřednictvím svého prvního mini alba CRÈME, na kterém nalezneme pět skladeb. Hudební videa byla vydána ke dvěma titulním skladbám, a to EVITA! a All About You a také k b-side písni Movies. Code Kunst se podílel na písni Show Me.

 

CRÈME tracklist
1. Movies
2. EVITA!
3. All About You
4. 1974 Live
5. Show Me

Co říkáte na to, že se DeVita připojila k AOMG? Líbí se vám její hudba?

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
48%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,1%
Thajsko
7,6%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9