Changmin nešetří v Chocolate smrtící a podmanivou aurou!

14:30 | 06.04.2020 Xiunka 1
Dámy a pánové, připravte se, protože Changminův sólo debut jen tak neopustí vaši mysl. Milovníci čokolády si přijdou na své!

Jsou to v podstatě dva týdny, co bylo oznámeno, že Changmin neboli MAX z TVXQ zanedlouho uskuteční svůj vysnění korejský sólo debut. Fanoušci okamžitě zahájili bujaré oslavy a pomalu se připravovali na to, co přijde. Na sociálních sítích pro jeho korejský debut s prvním mini albem Chocolate zvolili čtyři hlavní hashtagy, kterými jsou #MAX, #최강창민, #MAX_Chocolate a #최강창민_Chocolate.

Pokud si myslíte, že veterán v K-Pop průmyslu zvolil něco pomalejšího a mírnějšího, musíme vás zklamat. Již postupně zveřejňované teasery byly plné mužnosti a sršícího charisma, kdy se roztomilá stránka rovnala nule.
Mini album obsahuje šest skladeb. Hudbu stejnojmenné titulní písně složili Yoo Young Jin a Thomas Troelsen, kteří stojí za hity Mirotic od TVXQ a NU ABO od f(x). Na produkci skladeb se podílel také Ian Kirkpatrick, který napsal popové písně jako Don’t Start Now od Dua Lipa a Look at Me Now od Seleny Gomez. Changmin napsal texty písní Chocolate a No Tomorrow.

„Obvykle když píšu skladbu, uslyším v demo verzi určité slovo a od toho získám inspiraci k vyprávění příběhu. Tak tomu bylo i v případě Chocolate. Pro mě je čokoláda slovem plným touhy. Ne vždy je nutná v dezertu, ale pokud je tam, shledáte se závislým a sníte jej. Chtěl jsem porovnat čokoládu s touhou poznat někoho, kým jste přitahováni.“

Chocolate tracklist
1. Chocolate
2. High Heels
3. Lie feat. Chung Ha
4. Piano
5. Me, Myself & I
6. No Tomorrow

„Chung Hu jsem vždy považoval za někoho, kdo je skvělou zpěvačkou a interpretem. Jsem rád, že se objeví na mém albu. Se zaměstnanci jsem se shodl, že s Chung Hou bude Lie při poslechu znít skvěle. I když jsme se během procesu nahrávání bohužel nemohli setkat, jsem vděčný, že vnesla písni všechny své půvaby,“ prohlásil Changmin k písni Lie.

Co říkáte na sólo debut Changmina? Máte chuť na čokoládu?


ZDROJ: entertain.naver.com


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9