Rozpohybujte boky do rytmu Brava!! Brava!! Brava!! od Kim Jaejoonga

16:00 | 11.03.2020 Xiunka 0
Nedostatek osvěžujících paprsků se projevuje snad na každém z nás. Kim Jaejoong nás svou novinkou pořádně rozpohybuje.
Začátkem měsíce jsme vás informovali o tom, že se Kim Jaejoong neboli J-JUN chystá vydat své třetí japonské singl album Brava!! Brava!! Brava!! / Ray of Light. Hudební video v tzv. krátké verzi bylo zveřejněno právě k titulní písni Brava!! Brava!! Brava!!. Od jeho předchozí tvorby se tato píseň velmi liší. Změnu hudebního stylu a velmi nápaditý videoklip komentoval takto: "Chtěl jsem stvořit zářivé, okázalé a zábavné hudební video pro pozitivní hudbu.“ Zkrátka Kim Jaejoong se chce pořádně bavit, a to v této nekonečné zimě potřebujeme.

V hudebním videu můžeme sledovat mnoho hvězd, jako jsou například Hironari Yamazaki, Matt a Miu Tomita. Fanoušci zejména oceňují Matta, protože to v poslední době vypadá, že se tito dva pánové od sebe jen tak neodtrhnou.

Kromě toho, že je videoklip opravdu jednou velkou jízdou, kdy jej můžeme vidět snažit se využít potřebnou toaletu, které jsou k jeho smůle a k našemu pobavení všechny samozřejmě obsazeny, nechybí velmi chytlavá a hlavně jednoduchá choreografie. Což se musí ocenit, protože málokdy je obyčejný fanoušek bez tanečních zkušeností schopen tančit chorografii písně společně se svým idolem. I přesto, že Kim Jaejoong v dobách Sweetest Love prohlašoval, že neumí tancovat a tancuje pouze na přání fanoušků, tak v Brava!! Brava!! Brava!! dokazuje opak.

Singl album obsahuje také píseň Ray of Light, která je tzv. endingem anime Smile down the Runway.

Kim Jaejoong se těší v Japonsku obrovské přízni, a tak není divu, že se různé magazíny mohou teď doslova přetrhnout o to, aby jim populární idol poskytl rozhovor. Jeho fotografie například zdobí obálku týdenního magazínu Shūkan Josei. V doprovodném rozhovoru byl dotázán na jeho letošní poranění ruky. Nedávno prozradil, že si ruku zranil v blízkosti domova a bohužel byl čtyři dny hospitalizován v nemocnici."Miluji vaření, ale teď nemůžu vařit. Takže jím doma instantní nudle anebo bento boxy. Kéž bych měl u sebe někoho, kdo umí vařit, ale můj manažer a zaměstnanci to neumí. Když jsem byl hospitalizován, myslel jsem na to, že je zdraví velmi důležité. Obávám se, že jíst jen instantní nudle a bento boxy není dobré pro mé zdraví.“

V rozhovoru také prozradil, co zdobí jeho tapetu mobilního telefonu. "Do Guamu jsem se vydal poprvé, aby mohl být photobook vydán v dubnu. Byl jsem tehdy docela zaneprázdněný, ale sám sebe jsem mohl povzbudit fotografováním pod modrou oblohou. V té době jsem si dal na tapetu telefonu fotografii mého manažera. Nutí mě to se smát,“ uvedl.

Líbí se vám nové singl album od Kim Jaejoonga?


ZDROJ:  jprime.jp & jaefans.com
FOTO: magazín Shūkan Josei

 

Diskuze

TOP0 článků

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,3%
Čína
47%
Japonsko
34,8%
Vietnam
5,4%
Thajsko
7,9%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9