Young West představuje novinku Heart On Lock

19:15 | 22.02.2020 Xiunka 0
Young West stejně jako ostatní z MKIT RAIN patří mezi dosti aktivní umělce. Poslechnout si tak můžeme jeho novinku Heart On Lock.
Když vynecháme různé featuringy, tak v druhé polovině loňského roku Young West vydal dvě skladby a mini album. Nejprve tedy v červenci fanouškům představil skladbu Moon, kterou produkoval Louis Maui a text napsal Young Woo Koo. Mini album Neo World přišlo na řadu zhruba o měsíc později. Obsahuje šest skladeb, kdy titulní 4 Leaf poskytl featuring Kitchen K. Na tvorbě mini alba se opět podíleli Louis Maui a Young Woo Koo. V říjnu s láskou v očích zveřejnil skladbu Garçons Love. Tentokrát za produkcí nestojí Louis Maui, ale 16yrold.Pomalu, ale jistě nám končí letošní měsíc lásky, čehož si je Young West dobře vědom. Nepromeškal příležitost a vrátil se s písní Heart On Lock. O produkci se postaral producent CorMill, který v minulosti produkoval pro Loopyho. Pozor, u této písně uvidíme opět známé jméno. Pod textem je podepsán Young Woo Koo.

Pokud jeho tvorbu vůbec neznáte, nebudete litovat, pokud se na ni zaměříte. Z jeho tvorby je dosti známá skladba Fool You, které featuring poskytl LOCO z labelu AOMG a světe div se, za produkcí stojí opět Louis Maui.

Teď si vysvětlíme záhadu, proč Young Woo Koo píše veškeré texty jeho skladeb. Je to opradu jednoduché. Jedná se totiž o stejnou osobu. Jako umělec působí pod jménem Young West a jako textař Young Woo Koo. 

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9