ZICO: Zahrajte Any Song!

17:00 | 13.01.2020 Xiunka 0
Uznávaný rapper, skladatel a producent vás rozpohybuje svým novým digitálním singlem Any Song. Připojte se do 'Any Song Challenge'!
Zhruba před týdnem ZICO na svém instagramovém profilu postupně zveřejnil krátké videa, během kterých Henryho, P.O, Jang Sung Kyua a Yoo Jae Suka poprosil, aby zahráli 'Any Song'. Tímto také na plno rozběhl propagace jeho nového digitálního singlu nesoucího název Any Song. Následně krátce před jeho vydáním zveřejnil další dvě videa a to s HwasouMAMAMOO a Chung Hou. Oficiálně tím započal 'Any Song Challenge', do které se můžete zapojit také vy! Stačí natočit sami sebe, jak pouštíte jakoukoliv skladbu nebo tančíte do rytmu singlu Any Song. Nezapomeňte ovšem přidat hashtag #AnysongChallenge.

V loňském roce ZICO založil KOZ Entertainment a zahájil tak úplně nezávislou kariéru. V těchto dnech tak slaví své první výročí. Předpokládá se, že si pro letošní rok připravil mnoho aktivit. Nesmíme zapomenout na fakt, že čím dál tím častěji zmiňuje myšlenku založení skupiny pod jeho společností. Nejprve ze všeho vydal digitální singl Any Song. V únoru v Soulu uspořádá sólo koncert KING OF THE ZUNGLE-WEATHER CHANGER. Nedávno bylo oznámeno, titulní skladbu 2YA2YAO z nadcházejícího alba Super Junior produkoval právě ZICO. Očekávání fanoušků jsou velmi vysoká.

Skladba Any Song je velmi humorně podaná. O produkci se postaral ZICO a Poptime. Text složil ZICO. V hudebním videu můžeme sledovat jeho 'přátele', jak se na jeho účet baví, neboli na oko slaví jeho narozeniny. V podstatě je to jeho oslava, ale bez něj. Ke konci hudebního videa ZICO odchází a tím získává úplnou svobodu.

Zda skladba pojednává o osvobození se z pomyslných řetězů a nalezení svobody v KOZ Entertainment anebo zbavení se tzv. přátel, kteří se na jeho účet chtěli pouze přiživit, není zatím známo.

Co říkáte na Any Song? Zapojíte se do Challenge?

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9