TXT chtějí vědět čí to byla chyba

22:00 | 18.11.2019 Xiunka 0
Co znamená 13:34? Délku nového hudebního videa od TXT. I když je to vůbec hudební video? Teorie mohou začít.
Rookie skupina TXT se zhruba před měsícem vrátila na hudební scénu s prvním studiovým albem The Dream Chapter: MAGIC společně s hudebním videem titulní skladby Run Away. Chlapci představili své vyspělejší 'já', což mnozí fanoušci ocenili. Celé album pojednává o magickém místě, na které mohou pouze TXT a jejich přátelé, čili MOA. Videoklip skladby Magic Island je nazýván 'hudebním videem', ale v podstatě je krátkým, velmi poutavým filmem. Na začátku můžeme chlapce pozorovat cestovat v metru a poté se skokem přesouvají na magické místo. Přidáme-li k tomu strhující hudbu, podívaná může začít.

Toto je příběh pěti chlapců, kteří se vydávají hledat hvězdu hudby. Přestože se opět sešli, nevědí, proč je tomu tak. Co potřebují v budoucnu najít, co si potřebuji zapamatovat. Hvězda ještě neotevřela své oči a cesta před nimi je stále temná. Nicméně, chlapci nic nevěděli.“¨

Poté, co chlapci skončí na magickém místě, užívají si nádherného prostředí. Rozdělají oheň, svlékají si školní uniformy a hrají s prskavkami. Nic není ovšem růžové jak se zdálo. Při odpočívání vznikne požár, který vše spaluje. Z ničeho nic se na magickém místě ocitá metro, které je v podstatě všechny srazí a vezme na další jízdu. Nezná se být ovšem příjemná. Na konci hudebního videa leží chlapci na kolejišti a to v magickém místě. Spí? Jsou mrtví? To nikdo neví. Vidět můžeme podstatnou otázku: Čí to byla chyba?“ Vztahuje se k požáru? Kdo ví.

Pokud po zhlédnutí tohoto hudebního videa aspoň něco chápete, patříte k těm šťastnějším. Vznikají stále nové a nové teorie, které se naprosto různí. Navíc, kdo byla záhadná dívka odrážející se ve vodě v 9:09? Máte nějakou svou teorii?

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1%
Čína
48,7%
Japonsko
34,7%
Vietnam
4,8%
Thajsko
7,3%
Filipíny
0,3%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9