ATEEZ debutovali v Japonsku s UTOPIA

11:19 | 11.11.2019 Xiunka 0
ATINY pozor! Naše oblíbená skupina ATEEZ debutovala v Japonsku, což znamená nové hudební video a také album.

Není to tak dlouho, co skupina ATEEZ oznámila japonský debut s albem TREASURE EP.EXTRA:Shift The Map s titulní skladbou UTOPIA. Poprvé jme si tuto skladbu mohli poslechnout v létě, kdy byla součástí třetího korejského mini alba Treasure Ep.3: One To All. Za vznikem skladby stojí BUDDY, LEEZ a EDEN.

Píseň obsahuje chytlavou část:
„Every day, every night
Here we go, go, go
Every day every night
Let us go, go, go“


Hudební video japonské verze skladby UTOPIA znamená, že chlapci oficiálně debutovali na japonské hudební scéně. Je velmi barevné a veselé. Jak už to tak v případě japonské hudební tvorby bývá, hudební video je vydáno dříve než samotné album. Datum vydání japonského alba je stanoveno na 4. prosince.

Jak můžete vidět, vystupuje v něm také Min Gi. Není zřejmé, kdy se Min Gi navrátí k aktivnímu propagování, jelikož lékařské stanovisko zní, že potřebuje delší čas na zotavení a společnost to respektuje. Více se o zdravotním stavu Min Giho dozvíte zde.

Krátce před oznámením japonského debutu byl zveřejněn plakát ke koncertu v Soulu. Tímto také bylo oznámeno světové turné World Tour The Fellowship: Map The Treasure, v rámci kterého skupina zavítá příští rok opět do Evropy. Kromě toho, že turné opět pořádá My Music Taste nejsou žádné informace. Jakmile se něco dozvíme, budeme vás neprodleně informovat.

Co říkáte na japonský debut skupiny ATEEZ?


Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9