WOOGIE a Hwasa opět spojili síly ve skladbě In The Fall

13:00 | 15.10.2019 Xiunka 2
Producent WOOGIE z labelu H1GHR MUSIC a zpěvačka Hwasa ze skupiny MAMAMOO po loňském úspěchu opět spojili síly v podzimní skladbě In The Fall.
Pamatujete si na skladbu Don’t give it to me / Jujima, kterou minulý rok vydali LOCO a Hwasa? Její produkci si vzal na starost WOOGIE. Tato trojice umělců je úzce propojena. LOCO obdivuje Hwasu. Je dle něj překrásnou ženou a jeho ideálním typem. Hwasa naopak zbožňuje hudbu tohoto oblíbeného rappera. Jak do toho spadá WOOGIE? Poté, co Hwasa osobně kontaktovala LOCA a požádala jej o spolupráci, rapper ji zavedl právě za ním. Vznikla tak skladba Don’t give it to me / Jujima, která velmi dlouho sklízela úspěchy a zabírala první místa v hudebních žebříčcích.

Není proto divu, že Hwasa, která se s oběma umělci úzce spřátelila, požádala o opětovnou spolupráci. Bohužel LOCO v současné době vykonává povinnou vojenskou službu a tak se nahrávání nové skladby In The Fall nemohl zúčastnit.

Nemusíte znát hlas Hwasy a podle vokální verze této skladby vám dojde, že je to opravdu skvělá zpěvačka. Kromě této verze byla vydána také klavírová, jejíž hudební video bylo natočeno ve studiu.Pokud vás zajímá, co tam dělá PUNCHNELLO, vítěz Show Me The Money 8, tak je to jednoduché. Přiložil ruku k dílu a podílel se na tvorbě textu. WOOGIE, Hwasa a PUNCHNELLO chtěli, aby se skladba In The Fall hodila pro podzimní období, kdy vše postupně ulehá ke spánku.

Hwasa prozradila, že by v budoucnu chtěla spolupracovat s mnoha producenty. Líbí se vám skladba In The Fall?

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9