ATEEZ vám zrychlí tep a zvednou tlak s Wonderland!

13:25 | 08.10.2019 Xiunka 0
Pokud jsou vaše srdce a tep zatím v klidu, nyní tomu tak už nebude. Monster rookie skupina ATEEZ je zpátky a chce všechnu vaši pozornost!
Rookie skupina ATEEZ, která si za pouhý rok trvání získala významné místo ve světě K-Popu, procestovala Severní Ameriku i Evropu, prodala přes sto tisíc kopií třetího mini alba Treasure EP.3: One to All a podepsala smlouvu s RCA Records, nám opět dokazuje, proč je tak chválena.

Prostřednictvím prvního full alba TREASURE EP.FIN: All To Action je ukončena série Treasure, v rámci které byli prvotně vydána tři mini alba. To ovšem není vše. Sledovat nyní můžeme také reality show Treasure Film, kde jsou všechny díly vydávány rovnou s anglickými titulky. Myšleno je tak i na fanoušky ze zahraničí.

Stejně jako u předchozí tvorby skupiny se na prvním full albu podílel EDEN a dále skladatelé LEEZ a Ollounder, kteří pracovali už na třetím mini albu. Text titulní skladby Wonderland napsali Hong Joon a Min Gi. Už od začátku hudebního videa je to velkolepá podívaná. Chlapci se vrátili k temnějšímu stylu, který jim svědčí a libují si v něm a to zejména Min Gi.

Jaké jsou vaše první dojmy z hudebního videa titulní skladby?

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9