Japonskou a korejskou spolupráci představují SKY-HI, SALU a GroovyRoom

13:00 | 18.08.2019 Xiunka 0
Máte rádi, když spolupracují umělci z různých zemí? SKY-HI, SALU a GroovyRoom vám přinášejí skladbu, která je kombinací korejského hip-hopu a R&B s japonským stylem.
Fanoušci velmi dlouho čekali na moment, kdy SKY-HI a SALU oznámí svou opětovnou spolupráci. Nejspíš si říkáte, jak mohli fanoušci čekat velmi dlouho, když tito dva umělci, kteří jsou velmi dobrými přáteli, spolupracují v podstatě při každé příležitosti, jako tomu bylo například u tracku RAP GAME. Je potřeba ale zdůraznit, že se vždy jednalo o poskytnutí featuringu anebo zahrání si v hudebním videu toho druhého. To, na co se velmi dlouho čekalo je totiž jejich další společné album. V roce 2016 tato dvojice vydala album Say Hello to My Minions, které bylo přijato velmi pozitivně a celkově bylo úspěšné.

Jeho pokračování, Say Hello to My Minions 2, se dočkáme již 4. září, což je za pár dní. Jako obvykle vydání japonského alba přechází zveřejnění hudebního videa titulní skladby, která se v tomto případě jmenuje Goodbye To The System a pod produkcí jsou podepsáni GroovyRoom. Jejich vliv vývoj této skladby je znatelný. Producentské duo spadá pod hip-hopový label H1GHR MUSIC, který založil Jay Park a Cha Cha Malone. GroovyRoom se postupem času stali velmi uznávaným producentským duem. Jako porotci například působili v hip-hopovém pořadu pro mládež High School Rapper, který je obdobou Show Me The Money. Tvorba jejich hudby se vyznačuje kombinací prvků hip-hopu a R&B, proto se není ani čemu divit, že skladba Goodbye To The System se nese právě v tomto stylu.

Album Say Hello to My Minions 2 bude obsahovat celkem devět skladeb, které produkovali GroovyRoom, APRO, SUNNY BOY, SOURCEKEY a Chaki Zulu. Jak vidíte, tak v podstatě celé album je výsledkem spolupráce japonských a korejských umělců.

  Hello to My Minions 2 tracklist
  1.No.5 (Prod. SOURCEKEY)
  2.Run Ya (Prod. APRO)
  3.Black Jack (Prod. SUNNY BOY)
  4.Goodbye To The System (Prod. GroovyRoom)
  5.Rosa (Prod. Chaki Zulu)
  6.SS (Prod. SUNNY BOY)
  7.Funny Game (Prod. SOURCEKEY)
  8.Thanks To You (Prod. SOURCEKEY)
  9.Things To Do (Prod. Chaki Zulu)SKY-HI a SALU budou své nové společné album propagovat v rámci turné Say Goodbye to the Systém, v rámci kterého uspořádají koncerty v Japonsku, Jižní Koreji, Hongkongu a na Taiwanu.

Líbí se vám skladba Goodbye To The System? Co říkáte na spolupráci japonských a korejských umělců?


FOTO: avex.jp

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9