nafla vydal OST k thriller dramatu Watcher

17:00 | 13.08.2019 Xiunka 0
Napínavé vyšetřování? Boj proti korupci? Nečekané zvraty? To vše vám poskytne thriller drama Watcher, ke kterému rapper nafla nahrál OST.

Hrdiny dramatu Watcher spojuje tragická událost, které se snaží společně přijít na kloub. Do Chi Gwang (Han Suk Kyu) je elitní detektiv, který je ohleduplný a chytrý. Uvědomil si důležitost policie při boji pro korupci a stal se vedoucím vyšetřovacího týmu vnitřních záležitostí. Kim Young Koon (Seo Kang Joon) je policistou a členem mobilního hlídkového týmu. K lidem se chová chladně, ale ve skutečnosti je milý a vřelý. Snaží se zapomenout na tragickou událost, kterou Do Chi Gwang začal vyšetřovat. Aby našel pravdu, rozhodne se, že se k vyšetřovacímu týmu přidá. Pak tady máme populární právničku Han Tae Joo (Kim Hyun Joo), která v minulosti pracovala jako státní zástupce a rovněž se stává členem vyšetřovacího týmu.

nafla je od svého vítězství v populárním hip-hopovém pořadu Show Me The Money 777 velmi zaneprázdněn. Přesto si našel čas, aby nahrál skladbu Watchin, která je druhým OST dramatu Watcher. Skladba Watchin je jeho úplně prvním OST. Nejspíše si říkáte, že jste jej již v minulosti viděli jako autora OST. On a Loopy nahráli OST k akčnímu filmu Take Point: PMC the Bunker. Jednalo se ovšem o spolupráci.

Co říkáte na skladbu Watchin?


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9