Kim Hyun Joong je zpět v plné parádě!

17:13 | 17.08.2019 Xiunka 0
Kim Hyun Joong ze skupiny SS501 překvapil fanoušky korejským singl albem SALT a to není vše! Příští měsíc uskuteční japonský comeback s albem This Love.
Máme tu druhou polovinu roku a to znamená přísun hudebních novinek. Na korejské i japonské hudební scéně se rozhodl být opět aktivní Kim Hyun Joong. Fanoušky nejprve překvapil korejským digitálním singl albem SALT a poté oznámil vydání japonského alba This Love, jehož předprodej byl již zahájen a v prodejnosti se umísťuje na pátém místě.

Digitální singl album SALT obsahuje tři skladby a to titulní The Smile In Wine a dále Life Without You a Bark Matic. K titulní skladbě The Smile In Wine bylo natočeno také hudební video. Stejně jako u skladby WHY z jeho korejského studiového alba NEW WAY, které vydal v únoru, nečekejte žádný rychlý rytmus. Titulní skladba The Smile In Wine se umísťuje na prvních místech v žebříčku iTunes v několika zemích a to například v Japonsku, Thajsku, Vietnamu a Rusku. Kim Hyun Joong tak ukazuje svou popularitu u zahraničních fanoušků. Celé digitální singl album SALT si můžete poslechnout zde.

Rovněž oznámil světové turné nazvané BIO-RHYTHM. Líbí se vám korejské digitální singl album SATL?

ZDROJ: instagram.com/hyunjoong860606

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9