Probděte noci s Euijinem v jeho písní insomnia

21:00 | 26.06.2019 Xiunka 0
Euijin z BIGFLO, znám také jako člen bývalé projektové skupiny UNB, si splnil sen v podobě sólo debutu s mini albem e:motion.
Nedávno jsme vás informovali, že Euijin po velmi dlouhé době konečně oficiálně potvrdil svůj sólo debut. Kromě toho, že působí ve skupině BIGFLO, jsme jej mohli vidět také jako člena projektové skupiny UNB, která vznikla v survival show The Unit. Euijin v ní obsadil krásné druhé místo. Pro své výborné taneční dovednosti byl navíc vybrán, aby se zúčastnil romantického tanečního pořadu Somebody televizní stanice Mnet.

O projektové skupině UNB a pořadu Somebody Euijin řekl: I když mě lidé znají jako člena UNB, myslím si, že více pozornosti se mi dostalo díky Somebody. UNB byla skupinou, která mi před Somebody pomohla. Někdy se střetávám s Feeldogem a Chanem, abychom si společně zacvičili. Nicméně po ukončení aktivit UNB se cítím prázdný. Nechci ale odpočívat. Chci se pilně věnovat propagačním aktivitám.“

Euijin si v podobě sólo debutu splnil svůj dlouholetý sen. Skupina BIGFLO má v současné době oficiální přestávku, takže je skvělá doba pro sólo aktivity členů. Euijin řekl: Skupina BIGFLO má nyní tři členy. Oficiálně máme pauzu, nerozpadli jsme se. Navzájem se povzbuzujeme, protože musíme být úspěšní. Budu pro svou skupinu tvrdě pracovat.“

Mini album e:motion obsahuje čtyři skladby, a to intro, insomnia, Like It a = (equal). Samozřejmě je mini album obohaceno o instrumentální verzi titulní skladby insomnia.

Co říkáte na sólo debut Euijina? Líbí se vám?


ZDROJ: n.news.naver.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,6%
Japonsko
34,6%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,8%
Filipíny
0,5%
Indie
0,5%
Singapur
0,5%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,7%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9