Objevte se v hudebním videu od Sobae!

21:00 | 25.06.2019 Xiunka 0
Sobae, future R&B zpěvačka a skladatelka, vydala oficiální audio jejího nového singlu Good Luck. V hudebním videu se můžete objevit právě vy!

Good Luck, nová digitální skladba Sobae, nepředvádí pouze její sametové vokály, ale je skvělou letní písní, která může být příjemným oživením posezení s přáteli. Text skladby pojednává o jejím bývalém příteli. I přesto, že se toto téma může zdát těžkopádným, Sobae to pojala vtipně. Ve skladně zaslechneme kromě korejštiny také její angličtinu. Stejně jako DPR Live nebo Jay Park, volně přechází mezi oběma jazyky.

Skladba byla prozatím vydána jako oficiální audio, jelikož Sobae chce, aby se ve videoklipu objevili její fanoušci. Podmínky jsou následující. Do 9. července máte příležitost zaslat na e-mail mgmt@heysobae.com video, které bude natočeno horizontálně a nepřesáhne dobu trvání 20 sekund. Nezapomeňte v předmětu e-mailu uvést název skladby. Video má být natočeno na část Good Luck. Meze se opravdu nekladou, čím vtipněji a uvolněněji budete působit, tím lépe.

Líbí se vám nová skladba od Sobae? Co říkáte na možnost objevit se v oficiálním hudebním videu?

ZDROJ: instagram.com/hey_sobae/


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9