Užijte si léto společně s Ong Seong Wu

20:45 | 12.06.2019 Xiunka 0
Chybí vám Ong Seong Wu z bývalé skupiny WANNA ONE? Nezoufejte. Prostřednictvím projektu 2019 Pepsi K-Pop Collaboration si můžete vychutnat poslech jeho skladby Heart Sign.

Nedávno jsme vás informovali, že se Ong Seong Wu připojuje k projektu 2019 Pepsi K-Pop Collaboration s podtitulem FOR THE LOVE OF IT, v rámci kterého celosvětová značka nápojů Pepsi a společnost Starship Entertainment spolupracují na skladbách s nejrůznějšími umělci. Jako první jsme si mohli poslechnout skladbu Blosoom za jejímž vznikem stojí Ravi z VIXX, Eunha z GFRIEND a GroovyRoom.

Nyní si můžeme vychutnat poslech skladby Heart Sign, kterou nazpíval Ong Seong Wu. Jedná se o jeho první sólo skladbu po ukončení veškerých aktivit skupiny WANNA ONE. I když to není oficiální sólo debut, fanoušci jsou nadšení z poslechu jeho hlasu. Na produkci skladby se podílel známý produkční tým Flow Blow.

Musíme připomenout, že na další skladbě v tomto projektu spolupracovali Hongbin z VIXX a Hyungwon z MONSTA X. Datum zveřejnění skladby ještě nebylo odhaleno.

Líbí se vám skladba Heart Sign?


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9