[Aktualizace] Leo nás chce svést v upoutávkách k Muse

20:37 | 12.06.2019 Eunka 0
Leo z VIXX se rozhodl, že nás ještě před odchodem do armády poctí druhým sólovým albem. Na co se můžeme těšit? To napoví svůdné upoutávky.
Před sadou upoutávek jsme dostali velmi vydatný předkrm v podobě písně The Flower, kterou Leo nazpíval s uznávaným německým hudebníkem Maximilianem Heckerem. Pokud jste ji ještě neslyšeli, můžete to napravit zde.

Co však Jung Taek Woon chystá dál? Starlight se mohou těšit na druhé mini album s názvem Muse. Toto album bude obsahovat šest stop. Za titulní byla zvolena skladba Romanticism a kromě ní si naše uši vychutnají písně Things Approaching, Homesickness, It's Tight, Muse a samozřejmě The Flower. Ještě nesmíme opomenout fakt, že v Things Approaching uslyšíme Choizu z Dynamic Dua. 

Leo rád skládá i píše texty, tudíž nikoho nepřekvapí, že se na všech z šesti písní nějakým způsobem autorsky podílel. S jakým žánrem podle vás přijde? Myslíte, že při této otázce můžeme brát v potaz i velmi slibnou video upoutávku?

Mini album Muse vyjde 17. června.


Aktualizace:

V minulých dnech vyšly další foto upoutávky, velmi svůdné mimochodem, a k nim nám společnost Jellyfish přihodila také ukázky skladeb. Díky tomu si již nyní můžeme udělat představu, co na albu Muse nalezneme za hudbu. 


Máme tu další novinku! Konečně vyšla i upoutávka k videoklipu. Zaujala vás? Co říkáte na taneční pasáž? Jak myslíte, že bude znít celá titulní píseň Romanticism?ZDROJ: allkpop.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9