Jr. EXILE vydávají první skladby k projektu BATTLE OF TOKYO

12:00 | 04.06.2019 koti 0
Jr. EXILE přinášejí první várku videoklipů. GENERATIONS, THE RAMPAGE, FANTASTICS a BALLISTIK BOYZ započali boje v paralelním světě zvaném BABYLONIUM!
Jr. EXILE
Jr. EXILE FOTO: twitter.com/taiki__official
Jak jsme vás již dříve informovali, BATTLE OF TOKYO ~ENTER THE Jr. EXILE~ je projekt, který se odehrává ve dvou světech. V reálném světě v Tokiu a ve fantasy světě paralelního vesmíru. Čtyři nejmladší skupiny z EXILE TRIBE se mezi sebou utkají v šesti bitvách skrze hudbu, videoklipy a naplánovaná jsou také živá vystoupení. První dva videoklipy již byly odhaleny a my si tak můžeme užít i první dvě fantastické taneční bitvy.

Píseň SHOOT IT OUT, ve které mají hlavní roli GENERATIONS a THE RAMPAGE, symbolizuje koncept projektu BATTLE OF TOKYO a obě skupiny jejími silnými beaty zažehly oheň. Skladba se zaměřuje na strhující vokály a taneční vystoupení, vyjadřující záměr započít novou éru ve jménu Jr. EXILE! Tyto skupiny mají ve svých řadách excelentní tanečníky a tak můžeme v aréně BABYLONIA vidět bouřlivý taneční boj.


SHOOT IT OUT

Skladba SHOCK THE WORLD od FANTASTICS a BALLISTIK BOYZ popisuje mladé muže, kteří se neřídí starými a zažitými pravidly. Otevírají novou éru a rozhodným, pevným krokem postupují stále vpřed! Ve videoklipu nás FANTASTICS pohltí svým perfektním zpěvem a tancem, naproti tomu BALLISTIK BOYZ předvedou akrobatické kousky a obohatí skladbu svým rappem. Obě skupiny se tak díky tomu v písni dokonale doplňují.


SHOCK THE WORLD
 
Jestliže vás tyto první bitvy zaujaly, už příští týden, přesněji 10. června, se můžete těšit na dvě nové skladby a samozřejmě i videoklipy.

ZDROJ: ldh.co.jp

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,1%
Čína
49,2%
Japonsko
34,2%
Vietnam
4,9%
Thajsko
7,4%
Filipíny
0,3%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9