[AKTUALIZOVÁNO] Stray Kids nás lákají na Clé 2:Yellow Wood

10:21 | 19.06.2019 wmxj5312hb 0
Jsou to sotva tři měsíce od posledního comebacku s Clé 1:MIROH, který Stray Kids uskutečnili v březnu letošního roku, a chlapci pro nás opět chystají něco nového! 
Ještě neuplynuly ani tři měsíce od posledního comebacku s Clé 1:MIROH, který se uskutečnil v den ročního výročí debutu skupiny, a chlapci ze Stray Kids si pro nás chystají další novinku! Bylo oznámeno, že devítičlenná skupina z JYP Entertainment se na hudební scénu vrátí se svým v pořadí pátým mini albem, které ponese název Clé 2:Yellow Wood. Byl zveřejněn první video teaser, na který se můžete podívat nahoře v článku. 

Byl vydán také tracklist ve dvou verzích, černé a bílé. Na každém z nich je napsán jiný příběh, a když se podíváte pořádně, uvidíte na tracklistech v pravém dolním rohu obličeje dvou členů, Hyunjina na bílém a Bang Chana na černém. Hyunjin a Bang Chan tak nejspíše budou vypravěči příběhů uvedených na tracklistech. Na tracklisty a překlady příběhů se můžete podívat níže v článku. 

 
Bílý a černý tracklist

Příběh z bílého tracklistu (Hyunjin): Kam půjdeme teď? Nemohli jsme ani uhodnout, kam půjdeme. Ale ať jdeme kamkoliv, je to v pohodě, dokud jsem s nimi. Ponořen do myšlenek jsem nastoupil do výtahu. Vzhled poschodí L se nezměnil. Pořád vypadalo luxusně a útulně. V tom momentě jsem si krátce povzdechl a než jsem si to uvědomil, on vytáhl klíč. YW. Tohle místo jsem nikdy neviděl a ani jsem o něm neslyšel, ale jsem si jistý, že nebudu litovat, bez ohledu na to, co to je za místo, protože my jsme si tuto cestu vybrali a půjdeme po ní spolu. Jak jsem sledoval čísla, která se rychle snižovala, byl jsem o tom přesvědčen. Potom jsem za dveřmi znovu uviděl zvláštní krajinu.

Příběh z černého tracklistu (Bang Chan): Obloha, na kterou jsem se z města díval, byla modrá jako oceán. Když jsem mačkal tlačítko pro nejnižší patro, přál jsem si, aby obloha v místě, kam jedeme, měla stejnou barvu. Na poschodí L se nic nezměnilo. Naše výzva změnit něco ve světě se nepodařila. Spíš to vypadalo, že svět změní nás. Vzduch ve výtahu ztěžkl. Pak jsem našel klíčovou dírku a dal do ní druhý klíč. YW. Když jsem měl možnost zmáčknout tlačítko, ani na chvíli jsem nezaváhal. Nezáleží na tom kam jdu, dokud jsme spolu, nemám se čeho bát. I když je cesta neznámá, uděláme z ní "naši cestu". Věřím si a udělám vše proto, aby nikdo tohoto rozhodnutí nelitoval. 

Kromě toho byly také vydány náhledy alba. Album bude vydáno ve dvou verzích, limitované a standardní. Bude obsahovat photobook se speciální stránkou jednoho člena, CD a 3 QR fotokartičky (z celkových 45). Limitovaná verze bude navíc obsahovat jednu unit fotokartičku (ze 2 variant) a samolepku. Pokud si album předobjednáte, získáte navíc plakát (1 ze 3 variant), Yellow Wood kartičku (1 z 9) a fotografii (1 z 9). Pre-order benefity se vztahují na obě verze.

Byly vydány také individuální teaser fotografie členů. Na set č.2 se můžete podívat níže v článku, set č.1 pak najdete v galerii pod článkem.

  
Bang Chan, Felix, Hyunjin

  
Han, I.N, Lee Know

  
Woojin, Changbin, Seungmin

Kromě individuálních teaser fotografií byly také zveřejněny dvě skupinové teaser fotografie, na které se můžete podívat níže v článku.

 
Skupinové teaser fotografie

Kromě skupinových a individuálních teaser fotografií bylo také zveřejněno intro, unit fotografie, plán UNVEIL:TRACK, na který se můžete podívat v galerii, a následně ukázky písní z alba Clé 2:Yellow Wood. Pojďte se s námi na ně podívat.

Intro

  
Unit fotografie 1

 
Unit fotografie 2

Níže si můžete poslechnout ukázky písní z připravovaného mini alba a podívat se na první MV teaser písně Side Effects.

  
Mixtape Spin-off, Road Not Taken a TMT

Side Effects - MV Teaser 1

Kromě prvního MV teaseru byl ještě vydám druhý MV teaser a UNVEIL:TRACK pro titulní píseň Side Effects. Na videa se můžete podívat níže v článku.

 
UNVEIL:TRACK a druhý MV teaser
 
Mini album Clé 2:Yellow Wood bude vydáno 19. června. Co na teasery říkáte? Těšíte se na comeback? Podělte se s námi o vaše názory v komentářích.

ZDROJ&FOTO: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9