Unikněte tlaku společně s AB6IX!

19:44 | 22.05.2019 Xiunka 0
Potřebujete vzduch? Uniknout z tlaku veřejnosti a vašeho okolí? Trápí vás něco? Právě debutující skupina AB6IX vám se vším pomůže.

Je to tady! Konečně můžeme oslavit debut skupiny AB6IX. Im Youngmin, Jeon Woong, Lee Daehwi, Park Woojin a Kim Donghyun budou od teď s našimi životy neodmyslitelně spojeni. Chlapci si splnili svůj sen a po dlouhé cestě debutovali jako jeden celek. Přátelství utvrzené společnou pílí, slzami úspěchů a zármutku. To jsou členové AB6IX.

Debutové album B:COMPLETE obsahuje sedm skladeb, za jejímž vznikem stojí členové. Žádná ze skladeb nevznikla bez jejich přispění. Lee Daehwi se podílel na složení hudby titulní skladby Breathe, společně s Im Youngminem a Park Woojinem napsal text této skladby. Kromě toho Lee Daehwi je podepsán pod hudbou písní Friend Zone, Light Me Up, Dance for Two, Hollywood a textu skladby Absolute. Kim Donghyun pracoval na Shining Star, zatímco Im Youngmin společně s Park Woojinem napsali texty všech skladeb z alba kromě Friend Zone.

Titulní skladba Breathe je písní, která má v sobě zakomponované prvky deep house. Pojednává o úniku a svobodě. Park Woojin splnil svůj slib a ukázal fanouškům, že na svém rapu neuvěřitelně zapracoval. Jeon Woog dostál své pověsti skvělého tanečníka. Lee Daehwi se pokusil ukázat svou mužnou stránku a přesto je svým způsobem stále roztomilým mladíkem. Pokud se ovšem na hudební video podíváte několikrát, možná trochu změníte názor. Visual stránka Kim Donghyuna je v hudebním videu nepopíratelná. Amorův šíp vás zasáhne do srdce a natrvalo se tam usídlí. Im Youngmin popustil uzdu svému rapu a vytvořil tak nepostradatelnou část této skladby. Konec hudebního videa ocení mnozí fanoušci. Tanci choreografie v dešti málokdo pohrdne.

Líbí se vám debutové album skupiny AB6IX? Co říkáte na hudební video titulní skladby Breathe?

 


Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9