Začněte znovu v Begin Again společně s Kim Jaehwanem

21:00 | 22.05.2019 Xiunka 0
Kim Jaehwan z bývalé skupiny WANNA ONE úspěšně debutoval jako sólový umělec s mini albem Another.
V dubnu bylo potvrzeno, že se můžeme těšit na další sólový debut člena bývalé skupiny WANNA ONE. Postupně byly vydávány nejrůznější teasery. Kim Jaehwan byl ubíhajícími dny více a více netrpělivý a zároveň nadšený. Fanoušci neskrývali svá vysoká očekávaní a radost z toho, že jej opět uvidí stanout na pódiu. A tak se stalo. Debutové mini album Kim Jaehwana nesoucí název Another obsahuje šest skladeb, na kterých se podílel.

Za vznikem titulní skladby Begin Again stojí také uznávaný zpěvák a skladatel Im Chang Jung, jenž například v minulosti vydal duet We Are ve spolupráci s Kim Junsuem ze skupiny JYJ. Kim Jaehwan a Im Chang Jung nejsou jediní, kdo jsou podepsáni pod touto skladbou. Wild Pig také.

Im Chang Jung prozradil, že je velkým fanouškem skupiny WANNA ONE a užívá si hlas Kim Jaehwana. Považuje ho za zpěváka, který má před sebou dlouhou zářivou budoucnost. Když byl požádán, aby s Kim Jaehwanem spolupracoval ani na moment nezaváhal. Řekl: Poprvé jsem se setkal s Kim Jaehwanem v nahrávacím studiu. Slyšel jsem ho zpívat první verš. Zdálo se, že jeho hlasový rozsah je mnohem širší než můj. Zpíval to desetkrát lépe, než jsem si představoval. Myslím si, že kdybych tuto skladbu zpíval já, nezněla by tak dobře. Pokud si Begin Again zamiluje mnoho lidí, bude to kvůli talentu Kim Jaehwana.“

Titulní skladba Begin Again je baladou s prvky R&B a popu. Kim Jaehwan zpívá o přání vrátit čas, aby mohl opět začít vztah se svou láskou. V poutavém hudebním videu si zahrála mladá herečka Kim Yoo Jung.

Jste nadšeni z debutu Kim Jaehwana?


ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9