[Aktualizace] Návrat NU′EST již klepe na dveře!

12:30 | 25.04.2019 Eunka 1
Na návrat celé skupiny NU′EST jsme se všichni velmi těšili! Kdy se ho dočkáme a jakými lákadly nás kluci lákají? To si hned povíme.
Nastal čas na comeback celé skupiny! Minhyun, který nedávno nadchl videoklipem k písni Universe,  je už nějakou dobu zpět a tak může začít ta správná NU′EST jízda, co říkáte? Předkrm jsme dostali, je čas na hlavní chod.

Dne 15. dubna skupina představila na YouTube svůj "prolog teaser" k novému albu. Kromě toho vydala i obrázek, jenž vzbuzuje zvědavost a různé představy. Foto upoutávky členů hned následovaly. Už také víme, že album by se mělo jmenovat Happily Ever After

Můžeme tedy začít číst první část nového příběhu NU'EST - 1 A part of the story, jak je uvedeno na oficiálním twitteru skupiny.

Nyní je čas na aktualizaci:
Dne 23. dubna kluci vydali ukázky skladeb. Ty můžeme porovnat s tracklistem v galerii, díky němuž víme, že titulní píseň ponese název Bet Bet a složili ji JR, Baekho a Bumzu. Na albu bude celkem 7 stop a nebude chybět ani Minhyunova Universe. Další skladby se pak jmenují Segno, Bass, Talk About Love, Different a Fine. Většinu z nich napsali již uvedení pánové. 

Ukázky skladeb:


První video upoutávka, která vyšla 24. dubna:


Druhá video upoutávka:


Těšme na 29. dubna, kdy album vyjde.ZDROJ: soompi.com
FOTO: twitter.com/nuestnews

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,1%
Čína
49,3%
Japonsko
34,2%
Vietnam
4,8%
Thajsko
7,3%
Filipíny
0,3%
Indie
0,4%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9