Oficiální debut 1THE9 je konečně tady a chlapci opravdu netroškařili!

21:55 | 14.04.2019 Tajta 0
Skupina 1THE9 úspěšně završila svůj debut. Pojďte se s námi podívat na další hudební videa k jejich albu XIX, která rozhodně nešetří stopáží!
Chlapecká skupina 1THE9, která vznikla z finalistů soutěže Under 19, má konečně svůj debut za sebou. Chlapci nás pravidelně zásobovali spoustou fotografií, teaserů, vlastní reality show a po první vydané skladbě Domino také dvěma dalšími hudebními videi.

Jedním z nich je píseň Spotlight, na kterou se můžete podívat v úvodním videu. Píseň oplývá latinskoamerickými rytmy a každému chlapci se v ní dostává dostatek prostoru. 

Druhou písní je The story, jejíž video má úctyhodných 15 minut! Video nám přináší příběh chlapců, spolužáku na střední internátní škole. Můžeme sledovat, jak společná láska k hudbě a tanci postupně spojí populární skupinku, outsidery, ale i nového chlapce, který na školu přišel a pomůže jim překonat jejich rozdíly a složité životní situace. I přes odpor učitelů školy se chlapcům tvrdou prací podaří natočit perfromance video, které pošlou producentovi Music core hudební show. Jejich sny se stanou skutečností, když od něho obdrží odpověď, ve které je do show zve...Kromě 15 minutového The spotlight vydala skupina ještě speciální 22 minutovou verzi, která provází jak celým albem XIX, tak všemi vydanými MV. Podívat se na ni můžete tady.

Album XIX tracklist:
01. Domino (Feat. Crush) (Prod. Crush, Gxxd)
02. Spotlight
03. 우리들의 이야기
04. R.N.R.H (Right Now Right Here)
05. Gravity
06. Domino (Feat. Crush) (Prod. Crush, Gxxd) (Inst.)
07. Spotlight (Inst.)

Chlapce už mohli fanoušci vidět vystupovat například v hudební show stanice SBS Inkigayo a Music Core stanice MBC.

Jak jste s debutem spokojeni, která píseň vás nejvíce oslovila a co říkáte na cinematickou The story? Podělte se s námi v komentářích.


ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,9%
Čína
48,6%
Japonsko
38%
Vietnam
4,6%
Thajsko
3,4%
Filipíny
0,6%
Indie
0,3%
Singapur
0,3%
Mongolsko
0,6%
Jiná
2,9%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9