Unikátní šarm dua Hyungdon & Daejune v OST seriálu My fellow citizens

19:00 | 14.04.2019 Tajta 0
Populární duo Hyungdon & Daejune je zpět! Tentokrát pomáhají dotvářet atmosféru seriálu My fellow citizens OST písní Yadannatdaya.
V jednom z našich předchozích článků jsme vás již informovali o novém seriálu My fellow citizens, na který jste se mohli těšit. Kromě obsazení v podobě Siwona ze skupiny Super Junior, pro vás máme další lákadlo. Je jím jedna z OST písní Yadannatdaya, kterou mají na svědomí Hyungdon & Daejune.

Pokud toto hudební duo zatím neznáte, vězte, že se jedná o populární moderátory, kteří po mnoho let vedli pořad Weekly idol a kteří nyní pokračují v pořadu Idol room. Hyungdon, neboli Jung Hyung Don a jeho kamarád a kolega Daejune, vlastním jménem Yoo Dae Jun, známý ale hlavně jako Defconn, si pro nás opět připravili píseň, která v sobě nese retro prvky a svým vyzněním nenechá potenciální diváky na pochybách, na jaký žánr se v seriálu mohou těšit. 

Autorem hudby je Park Jeong-eun, který se podílel zároveň i na napsání textu. Rap část napsal jako obvykle Defconn. Premiérový díl drama se vysílal 1. dubna a pochází z produkce stanice KBS. Yadannatdaya je jeho prvním vydaným OST.

ZDROJ: wikipedia.org

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,9%
Čína
48,6%
Japonsko
38%
Vietnam
4,6%
Thajsko
3,4%
Filipíny
0,6%
Indie
0,3%
Singapur
0,3%
Mongolsko
0,6%
Jiná
2,9%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9