Jeong Sewoon nám vyznává svou lásku, a to právě teď!

17:00 | 20.03.2019 Xiunka 0
Nadějný sólista Jeong Sewoon se vrátil na hudební scénu se svým čtvrtým mini albem ±0 (Plus Minus Zero). Na titulní skladbě se podílel také rapper PENOMECO!
Jeong Sewoon propadl hudbě v raném dětství. Jeho vášeň jej přiměla vydat se pouze se svou kytarou do velkého Soulu, aby mohl zahájit svou hudební kariéru. Podepsal smlouvu se společností Starship Entertainment a zúčastnil se survival show Produce 101 Season 2. Mladý chlapec pocházející z Busanu si tak postupně začal plnit svůj sen. Stal se z něj zpěvák a skladatel, který sní o tom, že jej lidé budou poznávat skrze jeho hudbu a ne image.

Svým fanouškům chce prostřednictvím svého nového mini ±0 (Plus Minus Zero) ukázat svou vyzrálejší stránku. Na mini albu nalezneme šest skladeb. Titulní skladbu Feeling produkovalo uznávané skladatelské duo Duble Sidekick a featuring jí poskytl rapper PENOMECO, který se postupně dostává do podvědomí široké veřejnosti. Jeong Sewoon prozradil, že se podílel na skládání textu této skladby. Píseň pojednává o mladíkovi, který se zamiloval na první pohled. S takzvanými motýly v břiše se chce vyznat své milované, a to právě teď!

Líbí se vám jeho nové mini album?


ZDROJ: kpopmap.com

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
0,9%
Čína
48,6%
Japonsko
38%
Vietnam
4,6%
Thajsko
3,4%
Filipíny
0,6%
Indie
0,3%
Singapur
0,3%
Mongolsko
0,6%
Jiná
2,9%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9