Nechte se polapit novou skupinou TXT!

12:00 | 04.03.2019 Xiunka 0
Jeden z nejočekávanějších debutů posledních let právě nastal. Nová skupina TXT neboli Tomorrow X Together je připravena vás polapit do svých sítí a už nepustit!
Velmi dlouho se spekulovalo o nové skupině z Big Hit Entertainment. Fanoušci a média se předháněli v informacích, mnohdy zavádějících a nezaložených na sebemenším kousíčku pravdy. To ovšem nikoho nezajímalo. Každý chtěl vědět, kdo bude členem nové skupiny. Bude se jednat o sedmičlennou skupinu? Vícečlennou? Mezinárodní člen? Kolik bude rapperů? Jak jsou staří? Znají se dobře s BTS? To je jen malý výčet otázek, které si mnoho z nás kladlo a na které chtělo znát odpověď.

Společnost Big Hit Entertainment na ně postupně začala odpovídat oznámením debutu. Nová skupina se jmenuje Tomorrow X Together, zkráceně TXT. Členů je celkem pět. Jsou jimi YeonjunSoobinHueningkaiTaehyun a Beomgyu. Jejich stáří a pozici ve skupině se dozvíte zde.

Debutové mini album se nazývá The Dream Chapter: STAR. Obsahuje pět skladeb, a to Blue OrangeadeCrownOur SummerCat & Dog a Nap of a Star. Postupně byly vydávány nejrůznější teasery, ve kterých se nám členové představili. Mohli jsme si také poslechnout jejich hlasy.

Titulní skladba Crown je trendy popovou písní, kterou složili Slow Rabbit, Melanie Fontana, Michel “Lindgren” Schulz a Supreme Boi. Skladba pojednává o těžkostech mladistvých.

Líbí se vám debut TXT?
 

ZDROJ: soompi.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9