Léto v zimě? S M.FECT je to možné!

15:00 | 12.01.2019 Xiunka 1
Vše je možné. Dokazuje to chlapecká skupina M.FECT, která i přes nepřízeň osudu tvrdě bojuje. Na hudební scénu se vrátila s pátým singlem Designer.
Skupina M.FECT pochází z malé společnosti Midas Entertainment, která je jedna z nejmenších v hudebním průmyslů. M.FECT byla původně šestičlenná skupina. Rapper Zero-In se rozhodl jít svou vlastní cestou ještě v dobách debutu. Členové jsou M.Gun, Low, Zamong, Boho a Jeil. Za dobu svého působení skupina vydala několik singlů – Impact, Just You, Reason a Rumble. K singlu Reason bylo vydáno nejdříve dance practice video. Po neuvěřitelném roce se singl dočkal také oficiálního hudebního videa. O skupině a oficiálním hudebním videu k singlu Reason si více přečtete zde.

Protože společnost nepatří mezi bohaté, chlapci si musí na každý comeback tvrdě vydělat a doba od oznámení comebacku až k vydání hudebního videa bývá poněkud delší, než je tomu u jiných skupin. Nesmutněte! Chlapci zůstávají nadále pozitivní a dále bojují. V listopadu loňského roku byl oznámen comeback s pátým digitálním singlem Designer. Postupně byly vydávány teaser fotografie a teaser video.M.FECT s novým singlem již vystoupili na M COUNTDOWN. Nezapomněli poté fanouškům poděkovat za jejich podporu a povzbuzování.Každý člen má svůj profil na Instagramu, kde komunikuje s fanoušky – M.Gun, Low, Zamong, Boho, Jeil.

Líbí se vám nový singl skupiny M.FECT? Zaujali vás?  


ZDROJ: instagram.com/mfect_official_insta/                                       
 

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9