Nadaný rapper JoWon debutoval s double singlem Shine

13:00 | 06.12.2018 Xiunka 0
JoWon nebo H2ADIN oficiálně debutoval pod labelem Hi-Lite Records. Nadaný rapper doufá v lepší zítřek a zářivou budoucnost.
H2ADIN si nedávno změnil své umělecké jméno na JoWon. Oznámeno bylo jeho přidání se k labelu Hi-Lite Records a datum očekávaného debutu v podobě double singlu Shine. Psali jsme zde. Na double singlu se nalézají skladby pojednávající o jeho životě, Shine a Anxiety. JoWon se ohlíží zpět na svou minulost, současnost a budoucnost s umělci Hi-Lite Records, které vnímá jako svou rodinu.
 
Titulní skladba Shine je opravdu dojemná. JoWon hovoří o své rodině, utrpení, pouličních bitvách v rapu, o svých letech středoškolského rappera a konkurování starším rapperům, veteránům v hip-hopu. Nalézá se v něm mnoho frustrace, která mu brání posunout se dál. I přesto všechno přiznává, že se cítí nejlépe před velkým davem se všemi těmi telefony a kamerami.

JoWon se rozhodl zahájit novou stránku svého života s Hi-Lite Records a překonat tak svou frustraci za pomoci ostatních umělců. Své nové rodiny.
 
Líbí se vám jeho double singl?

ZDROJ: dkhhrnb.com

Diskuze

Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9