Cesta zpátky v čase s EXO

15:27 | 16.12.2012 Kerol 10
Udílení cen MAMA (Mnet Asian Music Awards) není jen místem, kde si náš oblíbený umělec odnese sošku z jakékoliv kategorie, ale také místem jedinečných a neobvyklých živých vystoupení, určené pro tuto ceremonii. EXO nechtěli být výjimkou.
Zatímco ostatní skupiny nebo interpreti oblékly své hity do nových kabátů, daly jim nový vzhled nebo vytvořily tzv. směsku, kdy spojili dvě písně dohromady, EXO se rozhodli pro chvilku nostalgie a vzali nás zpátky v čase.Celé jejich vystoupení začali předvedením síly 12-ti na jejich debutovém singlu MAMA.
Co se týče jejich dalších vystoupení, vsadili na největší hity skupin pod taktovkou S.M Entertainment, a to H.O.T s písní Warrior a TVXQ s jejich úspěšnou písní Mirotic. Od písně Warrior si půjčili první tóny a převedli lehce uvolněný tanec do rytmu písně. Cover Mirotic povýšili ještě výš s perfektně naučenou choreografií a rappem, kterého se ujali Kris a Kai.
Třešničkou na dortu bylo jejich společné vystoupení s SHINee na píseň Lucifer, kdy se prvně jejich role zhostili EXO a poté se k nim po zvednutí opony připojili samotní SHINee.

A jak se líbilo vám jejich vystoupení?

Diskuze

Anketa

Z jaké další asijské země, kromě Jižní Koreje, posloucháte hudbu nejčastěji?

Taiwan
1,2%
Čína
47,9%
Japonsko
34,5%
Vietnam
5,2%
Thajsko
7,7%
Filipíny
0,4%
Indie
0,5%
Singapur
0,4%
Mongolsko
0,3%
Jiná
1,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9