Nechte se uchvátit rookie skupinou LUCENTE

17:00 | 18.09.2018 Xiunka 393 1
Nová rookie skupina LUCENTE uskutečnila debut s prvním mini albem The Big Dipper s titulní skladbou Your Difference.

Nedávno jsme vás informovali o debutu sedmičlenné chlapecké skupiny LUCENTE z NOGA Entertainment. Kromě teaserů byli postupně představováni jednotliví členové. Kromě jejich teaser fotografie byl vydán i tzv. voice teaser, ve kterém nám o sobě v krátkosti něco řekli.

Každý den byl ukázán jiný člen. Představování zahájil rapper Z.Hoo, následoval rapper Bao, nejstarší člen a vokalista Hero, leader U.Seong, Taejun, vokálista Kogun a posledním byl Parkha. Taejun a Parkha jsou ve skupině noví.
U.Seong působil ve skupině Trophy, Z.Hoo v pouliční skupině D.O.P a také v Trophy, Kogun v Zest a Parkha v Nu’Bility. V této skupině také působil I.M předtím, než se přidal k Starship Entertainment a stal se součástí MONSTA X.

Kromě představení členů byl zveřejněn teaser obrázek se všemi členy, dva video teasery a highlight medley prvního mini alba The Big Dipper. Na mini albu se nachází pět skladeb a titulní píseň Your Difference. Názvy ostatních skladeb jsou Universe, Close Love, Falling Petals, Answer a How About You?.

Titulní skladba Your Difference má hip-hopový podklad kombinující pop s chytlavou melodií. Ve strhujícím hudebním videu můžeme vidět velmi působivou choreografií. Debutová showcase LUCENTE se uskuteční již dnes odpoledne.

Zaujala vás rookie skupina LUCENTE?

ZDROJ: instagram.com/lucente_noga/


Diskuze

Anketa

Hlasujte pro K-POP NOVINKY týdne. Dvě s nejvyšším počtem hlasů budou nasazeny do K-POP CHART SeeJay Radia:

ITZY - DALLA DALLA
46,4%
Big Marvel - Thursday party
23,2%
Aweek - The more I see
3,6%
VIXX - Walking
26,8%
Momentálně nepodporujeme Internet Explorer 9